Wpis z mikrobloga

Ja nie wiem co tak się ludzie teraz obudzili z tym $ony, od premiery ps5 obserwuje ich postępowanie i widzę gdzie to zmierza, konsekwentnie kroczek po kroczku sony bada grunt jak daleko może się posunąć niby cieszy fakt, że po tym wycieku więcej osób zaczyna dostrzegać, że coś nie gra.

Niestety z moich obserwacji wynika, że schemat będzie następujący, sony teraz zobaczy, że negatywne poruszenie jest zbyt wielkie niż zazwyczaj i choć nie wątpie w to, że aktualnie mieli w planach wycenić go na pełną cenę lub minimum 220zł to przy premierze łaskawie ogłoszą, że posiadacze podstawki mogą dopłacić 10$/20$, ewentualnie wymyślą jakiegoś sprytnego bundla z dodatkiem czy czymś takim aby trochę zamaskować cenę i jeszcze ludzie będą im wdzięczni.

#ps4 #ps5
  • 9
@patrol411: mogło by to rozwiązać trochę problem ale jak bym miał osobiście wybierać to bym ich po prostu nie chciał, niech robią normalne nowe gry a nie tracą czas na remasterowanie czegoś co działa na ps5 w 60fps a nawet na ps4 wyglądało bardzo dobrze. Jak już mieli by remasterować to niech to ma przynajmniej sens (bloodborne itp)
@Medonix: a pomyslec ze wystarczy miec w dupie te remastery i ich nie kupowac xdd dla nich koszt produkcji tego jest znikomy, a znajdzie sie x ludzi ktorzy albo chetnie odswiezy ta wersje albo kupi 1 raz bo ominelo na last geny. ot rozkmina
@Medonix: Mi się wydaje, że żyjemy w #!$%@? czasach, gdzie korpo, które dąży do you'll own nothing, and you'll be happy jest wychwalane pod niebiosa, a korpo, które chce sprzedawać gry po staremu, jest mieszane z błotem. Gracze myślą, że mimo iż inflacja (i nie mówię o ogromnej inflacji, jaką mamy teraz) postępuje z roku na rok, to gry powinny kosztować tyle, co 10 lat temu. Tak naprawdę patrząc na siłę
@Medonix: Trochę mnie poniosło, ale obserwuję tag PS5 i mam wrażenie, że tylko hejt się tu wylewa z zupełnie niesłusznych powodów. Jeszcze odnośnie Twojego posta, nie sądzę, żeby duże zasoby devów były oddelegowane do tego projektu i pewnie wpływ na premiery nadchodzących produkcji będzie znikomy (jeśli będzie jakiś).