Wpis z mikrobloga

Ciąg dalszy sprawy Nikoliny Smukler z Krakowa. Zgłosiłem dzisiaj sprawę do kilku radnych z Krakowa, a także do Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Pojawił się właśnie post na ich profilu. W komentarzu odpowiedź. Niby nic ale trochę #czujedobrzeczlowiek

Zawsze nadal można zgłaszać fanpage do FB.
https://www.facebook.com/RosyjskiwKrakowie2006

#nikolinasmukler #krakow #rosja #wojna #ukraina
wjkp - Ciąg dalszy sprawy Nikoliny Smukler z Krakowa. Zgłosiłem dzisiaj sprawę do kil...

źródło: comment_1664799441TI2biqpiNyLdP2FPtedpYl.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wjkp: no właśnie, to zmienia przecież nieco postać rzeczy. Jak na razie, to ostatnio ten caly OMZRiK rozgrywa strasznych s----i3li, więc bardzo w porządku. To, że odcięli się wyraźnie od tamtego typa, tylko pozytywnie moim zdaniem wpływa na ich wizerunek, no nie wiem, może dziwny jestem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@wojna: nie widzi mi się jechać przez pół polski aby tej ruskiej k----e nasrać pod drzwiami, więc jak ktoś jest w Krakowie i może temat ogarnąć - to może też zarobić.


@kidzior: ja tam propsuję, ale trzymamy za słowo ( ͡~ ͜ʖ ͡°) inba musi trwać
  • Odpowiedz
ktoś mi streści o co chodzi z tą panią?


@77_bestia_77: Chyba będę pierwszy
Ta pani prowadzi biuro tłumaczeń (ruski) w Krakowie i jest mocno pro-putinowska w mediach społecznościowych.
Resztę znasz

  • Odpowiedz
Oho foliarz albo onuca detected.


@Hatespinner: why not both? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ruska propaganda jest z definicji propagandą i nie wymaga to dyskusji. Irytuje mnie tylko jak ukraińska przechodzi bez mrugnięcia okiem jakby była prawdą objawioną. Jedyne źródło oficjalnych informacji to AFU albo SBU. Super. Polecam rzetelne informacje o Rosji od KGB.

Stosuję identyczne standardy dla obu stron konfliktu i tyle w temacie.
  • Odpowiedz
Stosuję identyczne standardy dla obu stron konfliktu i tyle w temacie.


@samozuo: Czyli ruski pozyteczny pachol. Jezeli jedna strona jest jednoznaczym agresorem, to stawianie znaku rownosci miedzy nimi i stosowanie tych samych standardow, to bycie jawnym dzbanem. xD
  • Odpowiedz
Czyli ruski pozyteczny pachol.


@Hatespinner: Zapraszam serdecznie na czarną. Proszę się rozgościć - mam jeszcze pełno miejsc dla kolegów z oddziału.

A teraz zobacz na jedną rzecz - absolutnie wszystkie zachodnie media, w tym Polskie prezentują tylko jeden punkt widzenia. Przestałem tego słuchać już w marcu bo się nie dało i nawet nie wiem co się dalej tam dzieje. Także słuchaj dalej propagandowej papki i z bogiem. ( ͡°
  • Odpowiedz
@filip_k5: Ja to już nic z tego co się na tym padole nie ogarniam. Rozumiem, być rusycystą, podniecać się moskalską literaturą (Tołstoj, Bułhakow, Czechow i inni), muzyką (Rachmaninow, Czajkowski....), filmem (chociażby Tarkowski), baletem, teatrem, sztuką, nauką, ale odp[ierdzielanie takiej maniany to wstyd. Kobieta jest zapewne osobą dobrze sytuowaną, niegłupią. Więc po co te wysrywy? Osoba wykształcona nie kuma, że roSSja to nie jest zwykły kraj? Moskalia to okrutne monstrum, którego
  • Odpowiedz