Wpis z mikrobloga

Ale fart - w niektórych ogrodach #rod prąd w góre z 0.7zł do 2.5zl za kwh, a ja w zeszłym tygodniu postawiłem jacuzzi xD

Na szczęscie u nas bez podwyżek aż do stycznia, będzie można się grzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rod #jacuzzi
  • 25
@langigd: nie no chyba jacuzzi na aku Cięzko byloby ( ͡° ͜ʖ ͡°) pierwsze grzanie przy wodzie 10 stopni to 40kwh. Potem utrzymanie temp to jakies 4-12kwh, zalezy jak ocieplisz (12kwh nieocieplone, 4kwh jak juz masz pianki od dolu i ocieplenie po bokach)
@johnblaze12345: zamysł był taki, ze zanim wydamy na taką bale 10k+ (a nawet 15k) to najpierw tańsza dmuchana (ktora tez latwiej sie rozklada, sklada, i mozna sprzedac), a za rok/dwa/trzy wlasnie drewniana bala ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym bala jest spoko, ale to tylko ciepla woda z bąbelkami, ta wyzej za 4k ma hydromasaż, i powiem Ci, ze po treningu to robi mega robote
ta wyzej za 4k ma hydromasaż, i powiem Ci, ze po treningu to robi mega robote


@Rabusek: nie no, domyślam się, że kozak temat. A można do niej podpiąć źródło ciepłej wody?
Bo wiesz, możesz taką kozę na drewno (czy gumogroszek ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) postawić gdzieś obok i rurkami taką wodę ogrzać.
Widziałem gdzieś jak ktoś sam coś takiego w dość proty sposób ogarnął.
A można do niej podpiąć źródło ciepłej wody?


@johnblaze12345: wlasnie wiem że są przeróbki i poszukam czegoś takiego.

Ogólnie za utrzymanie 36 stopni non stop płaci sie około 4kwh, czyli nawet przy 2.5zł za kwh - 300zł miesięcznie, także moim zdaniem niedużo (jak wyjeżdżam to wynajem bali na takich domkach na 2-3h to stówka, tu masz za 10zł dziennie + pod nosem + większe i moim zdaniem lepsze no i mogę