Wpis z mikrobloga

Odradzam słuchawki Logitecha. Plastiki skrzypią i się psują. Miałem wcześniej g935 i po wypadku w serwerowni kupiłem g933. (935 już nie produkują). Dzisiaj pakuję je, żeby drugi raz odesłać na gwarancję.
  • Odpowiedz
@Mecowaty: Widzę, że czytanie ze zrozumieniem u Ciebie leży, to że jeden produkt jest ch**owy nie oznacza, że inny będzie taki sam :)
@AryanWonderBoi: Wszystko zależy od tego czy przeszkadza Ci kabel w graniu, jeżeli nie to nie widzę sensu dopłacania ;)
  • Odpowiedz
@Czapelek: skoro tak się zachowujesz i masz gdzieś rady...

Tak kup je, będziesz zadowolony. Słuchawki o 50 euro tańsze od moich w wersji kablowej, albo 30eur drozsze od moich w wersji wireless, będą napewno miały o niebo lepsza jakość ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Lec I kupuj! A następnym razem nie pytaj się
  • Odpowiedz
@Eskim0s: funkcje to i ja mam, bo to to samo oprogramowanie - G spot czy tam point. Kawałek beznadziejnego softu i trzeba osobne sterowniki jeszcze wgrać bo inaczej dźwięk się pierniczy.
Patrząc na moje, jakoś trudno mi uwierzyć, że nie trzeszczą (zabudowa) przy ruchach głową, albo nawet szczęki. Bo tak właśnie mam z 933 (które przypomnę, są o 30 euro tańsze niż te pro)
  • Odpowiedz
@Mecowaty: Misiek, ja nie neguję, że możesz mieć z nimi problem. Normalna rzecz.
Sam miałem np steelseries i obiecałem sobie że nie wrócę do nich, bo gówno niesamowite. A dużo ludzi markę chwali. Tak samo jak i dużo osób chwali Logitech'a. Dlatego chcę sprawdzić z czym to się je i ocenić samemu. Albo je albo HyperX
  • Odpowiedz
@AryanWonderBoi: przewodową.
Jak dotąd zawsze miałem przewodowe klawiatury, myszki i słuchawki do gier.
Jestem zainteresowany kupnem myszki G604 lub G502 X.
G604 jest tylko w wersji bezprzewodowej, a G502 X ma dwie wersje z kablem i bez.

@Mecowaty: ja miałem dziwny przypadek z cykającym dźwiękiem w wszystkich słuchawkach, a ten dziwny dźwięk występował tylko przy oglądaniu cokolwiek z YouTube'a.
Problem znikną z po kilku dniach, więc wnioskuje że była jakaś
  • Odpowiedz
@Mecowaty: Rady możesz dawać jeżeli masz dany sprzęt, bądź miałeś z nim styczność a nie tak, że mam produkt tego samego producenta ale jest ujowy więc reszta produktów też będzie ujowa :) Nie spinaj się tak bo Ci żyłka pęknie, trochę luzu
  • Odpowiedz