Wpis z mikrobloga

Wydaje mi się, że Brzęczek za szybko uwiezyl w siebie, swoja cegiełkę dołożył Boniek powołując do reprezentacji. Zamiast ogrywać się i zdobywać doświadczenie w ligowych średniakach skoczył na głęboka wodę i to go zgubiło. To nie był zły materiał na trenera, ma doświadczenie boiskowe ale źle pokierował swoją karierą na ławce a później to już przykre konsekwencje

#wislakrakow #pilkanozna
  • 3
  • Odpowiedz
@vajroos: Absurdalna teoria bo typ udowodnił że jest marny... ale przyjmijmy że masz rację- dostał teraz idealną okazję na odbicie się bo kadrowo Wisła jest mega mocna na tle 1 ligi... i co? I gówno, pokazał że jest słaby jak każdy przedstawiciel polskiej mysli szkoleniowej
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@utede nie zrozumiałeś co napisałem, uważam że był materiałem na solidnego trenera ale źle pokierował swoją karierą. Głowa chyba odjechała przy awansie na trenera reprezentacji a teraz są konsekwencje. To, że poszedł do Wisły, gdzie bracia Blaszczykowscy rządzą, pokazuje jego brak instynktu. Zaraz po objęciu reprezentacji przykleiła mu się etykieta "Wuja" bo powoływał i wystawiał w końcówkach meczow schyłkowego, kończącego karierę Błaszczykowskiego zamiast młodych aspirujących piłkarzy. I gdzie poszedł do pracy?
  • Odpowiedz