Wpis z mikrobloga

Od lat korzystam z apple, jednak rozważam zmianę ze względu na wyższe standardy samsunga pod względem aparatu i fakt, że podobno na tle tego co było te x lat temu żywotność tych telefonów jest lepsza niż około rok.

Jest tu ktoś kto posiadał oba urządzenia i mógłby coś więcej powiedzieć? I najważniejsze - czy jest tu ktoś kto przenosił się z ios na androida i może opisać dlaczego warto/nie warto?

Na ten moment posiadam iphone 12, ostatnim samsungiem którego używałem na codzień był s2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#samsung #iphone #apple #galaxys22 #smartfony

Kupująć dzisiaj wybrałbym

  • Galaxy s22 21.4% (22)
  • Iphone 12 78.6% (81)

Oddanych głosów: 103

  • 13
  • Odpowiedz
@MlodyPapiez: Samsungi mają wiele parametrów lepszych niż ajfony ale nie są całościowo ani trochę tak dobrym i kompletnym urządzeniem.

Niestety soft nie dowozi. Czysty android jest bardzo spoko w 2022 ale Samsung ma srakę dublowania wszystkiego - będziesz mieć 2x wiadomości (jedną od google, jedną od samsunga), 2x konta użytkownika, 2x galerie zdjęć, 2x asystenty głosowe, 2x klient poczty itp itd.

Widzę to po mojej różowej która jest od lat ajfoniarą
  • Odpowiedz
Widzę to po mojej różowej która jest od lat ajfoniarą i dostała w pracy służbowego samsunga i oboje łapiemy się za głowę jak musimy robić proste rzeczy typu udostępnianie zdjęć itd. Soft samsunga jest tak koszmarnie nieintuicyjny i przekombinowany że jeśli lubisz ios to będzie Ci ciężko. Nie polecam


@dziadmankowy: bo jesteście nauczeni do iOS, jak ja się przesiadłam z Androida na iOS to ja się łapałam za głowę jak można
  • Odpowiedz
Czysty android jest bardzo spoko w 2022 ale Samsung ma srakę dublowania wszystkiego - będziesz mieć 2x wiadomości (jedną od google, jedną od samsunga), 2x konta użytkownika, 2x galerie zdjęć, 2x asystenty głosowe, 2x klient poczty itp itd.


@dziadmankowy: nie wiem co twoja rozowa ma na telefonie, byc moze appki od pracodawcy i telefon skonfigurowany pod pracownika.

Mam s21 prawie rok, uzywam wszystkich aplikacji, ktore wczesniej mialem na xiaomi. Nie ma
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: @Konkol: @MlodyPapiez: zgadzam się z argumentami o tym że android jest dużo bardziej rozszerzalny, więcej można dopasować pod siebie itd. Tyle że wiele osób tego nie potrzebuje i twierdzę tylko że jeśli ktoś już się przyzwyczaił do prostoty (czasem aż przesadzonej) ios to trudno będzie przejść i w sumie nie bardzo wiadomo po co.

A zdublowane aplikacje są od razu po wyjęciu z pudełka (np chrome i samsung
  • Odpowiedz
@MlodyPapiez:

Korzystałem z Honora 8 ostatnia wersja Andek 8 i to najbardziej spoko wersja dla mnie z robocika.

Przesiadłem się na iPhona12 i nie wiem jak niektórzy się pienia, że iOS jest problemowy itd. Miałem odwrotną stronę. Mi ciężko korzystać czasami z mojego starego telefonu na Andku.

Teraz ojcu tylko do rozmów telefonicznych zmiana z LG K8 na Andku 7na średnią półkę Samsunga A13 i soft 12 robocik i... tragedia dla
  • Odpowiedz