Wpis z mikrobloga

I powiedzcie mi gamonie, z czego wy się cieszycie? Użycie bomby atomowej przez Rosję, to jest gigantyczny problem dla zachodu i dla Polski. Czy wy w ogóle myślicie, jaka może być odpowiedź Rosji na odpowiedź USA na użycie przez Rosję broni atomowej? Albo chociaż jakie konsekwencje by były gdyby USA nie odpowiedziało?
Przecież tu nie ma dobrego rozwiązania z tej sytuacji, a Polska jest w największej dupie, bo przy takiej eskalacji i pokazaniu przez Putina determinacji, tym słabsza mogłaby być potencjalna odpowiedź na atak na centrum logistyczne wszystkich transportów na Ukrainę w Rzeszowie i tym większa ochota Putina by takie uderzenie wykonać. Z bardzo prostego powodu, skoro eskalacja posunęła się tak daleko, to teraz już szczytem eskalacji nie jest atak na Polskę, a atak na Nowy Jork czy Waszyngton, więc trzeba dawkować odpowiedź, tak żeby nie zachęcić drugiej strony do ataku na cele w USA.

Tu nie ma się z czego cieszyć, tu trzeba się modlić, żeby do tego nie doszło, bo USA może jeszcze ma systemy antyrakietowe, ale Polska żadnych.

#wojna #rosja #ukraina
  • 93
  • Odpowiedz
Użycie bomby atomowej przez Rosję, to jest gigantyczny problem dla zachodu i dla Polski.


@CzaryMarek: to nie jest problem. To jest powód do usprawiedliwienia wybicia całej ludności rosji. Serio. Ostateczne rozwiązanie wszystkich problemów azji i europy.
  • Odpowiedz
Żyje sobie spokojnie, nie mam zbyt wielu zmartwień, a jednak potencjalna wojna atomowa (nawet na ograniczoną skalę) trochę moje życie by wywróciła do góry nogami, a jest to też coś nad czym nie mam kontroli, co jeszcze dodatkowo irytuje.


@CzaryMarek: Tak spokojnie, że prawie całą twoja ostatnia aktywność to sranie żarem o tym jak to nie Rosja nie użyje atomu. Co z tego? Masz nad tym kontrole? Jedyne co robisz to
  • Odpowiedz
@CzaryMarek: yebnie yo yebnie, na cholere drazyc temat. Poza tym moze gdyby putlerek nie grozil razem ze swoimi kundlami (z calym szacunkiem dla pieselow) srednio kilka razy na tydzien, to moze bysmy ich jeszcze brali na powaznie xD
  • Odpowiedz
@CzaryMarek: w dupie to mam czy bomba jebnie, czy nie. Nie mam na to żadnego wpływu.
Będę mial zginąć, to zginę. Pocieszenie, że nie ja jeden.
Wyjmij kija z dupy i nie sraj w majty.
Idę na piwko cieszyć się życiem.
  • Odpowiedz