Wpis z mikrobloga

Hanka musiała na tagu multikonta pozakładać, bo to jest niepojęte by ktokolwiek bronił tej wariatki, a zebrało się kółeczko juleczek usprawiedliwiających jej zachowania, które są typowe dla p0lki księżniczki xd Hanka ma problem z garem, jest roszczeniową, wulgarną hipokrytką, i serio, chyba trzeba samemu przejawiać takie zachowania by chociaż pomyśleć o bronieniu tego toksyka xd #hotelparadise
  • 14
@MoccaC: > Emocje, niekoniecznie sposób ich wyrażania.

Cały czas chodzi o sposób wyrażania tychże emocji. Hanka nie potrafi dyskutować, nie mówi, w czym jest problem, tylko krzyczy, płacze, obraża się i odgraża. Nie chcę bronić Mikołaja, bo uważam go za gnojka, ale w tej konkretnej sytuacji to był stroną chcącą załagodzić konflikt, porozmawiać, wytłumaczyć się, na co nie miał szansy. Hance zależało na zmuszeniu go do błagania i nakręcała się, bo
@heheszka2: Hanka po pierwsze nie mogła powiedzieć co jej powiedziała Wyrocznia bo takie są zasady programu ale pod naciskiem powiedziała, a po drugie to ja myślę, że bała się przyznać od razu o co chodzi bo wyszłoby, że jej na nim bardzo zależy a wiadomo jak to okażesz facetowi to już po tobie, koniec, on uważa, że cię zaklepał i przestaje się starać lub ma cię za desperatkę i traci szacunek
@MoccaC: To że Mikołaj poleciał do Carmy stało się chwilkę po tym jak Hanka po Wyroczni zagadała Mareczka przy Mikołaju że: może mnie wybierzesz ? Było bardzo dużo sytuacji kiedy Hanka krzyczała lub kłóciła się z Mikim. Od początku ich wspólnego zamieszkania Hanka przed spaniem fundowała Mikołajowi scenki czy to zazdrości czy inne. Zawsze była porcja kłótni przed snem, a Hania na setkach opowiadała że no oni lubią tak się przekomarzać