Wpis z mikrobloga

Coście spermiarze uczynili z tym światem. Baba wrzuca filmiki jak gra po jakies dwa trzy podstawowe akordy na gitarze, śpiewa ze dwa zdania a nawet głosu nie ma i fałszuje jak zarzynany kot ale setki tysięcy lajków i tysiace komentarzy że super bo stanik sam zakłada i pół cycka widać. Będąc kobietą nie musisz robić nic fobrze, wystarczy że coś robisz wywalając cycki. Facet codziennie domy buduje itp. a kobita wrzuci jak dwa wkręty przykręca w miniówce i już wielki majster. Rób cokolwiek bedąc kobietą a tym bardziej ladną to już polowa sukcesu. Drugą połowę zrobią za Ciebie spermiarze.
#spermiarz #rozowepaski
Pobierz
źródło: comment_1664698795BSVPwhUOXXn7LMAMz6Fgaz.jpg
  • 111
@adam-photolive: to w ogóle dla mnie jest abstrakcja oglądanie tych shortów. Przecież jesteś na youtubie, na co mi 10 sekundowe pierdoły? To samo instagram? Jakim cudem to generuje takie obejrzenia? Nie oglądam, a jak mi się wyświetli np. Sadie Sink jakieś urywki wywiadu z festiwalu w Wenecji to wyszukuje całość i oglądam pół godziny całość.
Może niech wróci vine, bo widać byłoby teraz rozchwytywane.
Mi się takie rzeczy nie wyświetlają. Co na tym You Tube oglądasz spermiarzu?


@Rustyyyy: mi też się ona wyświetla, więc widać, że jest po prostu promowana przez algorytmy. Tak pewnie działają te całe shorty na YT. Nie oglądam ich w ogóle, a w polecanych mam 7 filmików mających po kilka mln wyświetleń oraz jeden mający niecałe 200. Oglądam głównie treści popularnonaukowe, o treningu siłowym i grach. Jak oglądam jakieś mniej lub
@adam-photolive: W momencie, gdy ignorujesz filmy, których nie lubisz i te irytujące blokujesz klikając, że ci się nie podoba to Youtube zaczyna proponować wyłącznie filmy powiązane z tym co oglądasz - często filmy, które mają 5 wyświetleń, a kanał ma 10 subów. Osobiście widzę na jakiej podstawie został mi zaproponowany dany film. Potrafię przypomnieć sobie, co podobnego oglądałem i że ten film jest faktycznie powiązany z historią mojego oglądania.
setki tysięcy lajków i tysiace komentarzy że super bo stanik sam zakłada i pół cycka widać


@adam-photolive: Są debile chcący się mentalnie błaźnić przez zwykłą dziewczyną to i powstaje kontent, który im to umożliwia. Spermiarstwo w tych komentarzach to już musi być choroba. Trudno sobie inaczej wytłumaczyć jak można pisać w komentarze typu "jesteś piękna", wówczas gdy ta laska ma na tych wszystkich spermiących debili najnormalniej w świecie wysrane.
@Nemayu: Poczytaj sobie jaki wpływ mają argumenty odrzucania niechcianych treści na YouTube. To że nie chcemy czegoś wyswietlać ma nikły wpływ na podawane nam propozycje, jeszcze w tym tygodniu był opublikowany artykuł o tym. Jak film jest popularny YTnie pozwoli sobie na ograniczenie go bo liczy sie kasa, ale dalej myśl, że masz wielki wplyw na to co Ci podsuwają korporacje