Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 64
Masakra jeszcze kilka godzin temu byłem zadowolony, a teraz chcę płakać i zapaść się pod ziemię.
Wynajmowałem pokój we Wrocławiu płaciłem około 1300 ze wszystkim. Ogólnie słabe warunki zła atmosfera na mieszkaniu, dużo stresu.
Dzisiaj wynajmuje mieszkanie dwupokojowe warunki chyba gorsze ale byłem zadowolony bo będę sam, a właścicielem jest mój kuzyn, który obiecał coś tam dokupić. Myślałem komfort psychiczny, odpoczynek , spokój.
Za wszystko mam płacić 2 koła i to mnie zdołowało, bo zdałem sobie sprawę że to ponad grubo połowa mojej pensji. Ostatni miesiąc to wypłata 3400 poprzedni 3300, a były takie że nie było 3 kół. Wcześniej mieszkała, tam czteroosobowa rodzina, która płaciła około 2100 za wszystko. Byłem pewien, że coś zaoszczędzę na rachunkach, ale jak mi powiedziano ile płacili za gaz i prąd, to zdałem sobie teraz sprawę że moje wyliczenia i nadzieje były wielkim błędem.
Jak o tym myślę to naprawdę jak mam teraz żyć. Znowu wrócić na pokój jeśli przejdę casting. Patrzyłem na oferty pokoi, szuka się tylko kobiet, studentów i młodych pracujących osób.
Zdaję sobie sprawę że stylu pisania, ale jest mi tak smutni że nie jestem wstanie się wgl skoncentrować. Jutro może coś napisze. Spać nie mogę ehh(,)

#depresja #przegryw #wroclaw
  • 29
via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@b4a3: Niestety to co się dzieje na rynku nieruchomości to jest #!$%@? patologia. I to dotyczy nie tylko dużych miast ale też tych mniejszych orbitujących wokół większego. W takich pokojów nie znajdziesz a mieszkania też urosły ponad 1k + czynsz. No a jak się pojawi oferta tańszego np 800 zł to się okazuje że w patodzielnicy czy w nieocieplonej kamienicy gdzie musisz palić węglem.
Wcześniej mieszkała, tam czteroosobowa rodzina, która płaciła około 2100 za wszystko. Byłem pewien, że coś zaoszczędzę na rachunkach, ale jak mi powiedziano ile płacili za gaz i prąd, to zdałem sobie teraz sprawę że moje wyliczenia i nadzieje były wielkim błędem.


@b4a3: no ale w 4 osoby zużyli wszystkiego sporo więcej, niż zużyjesz Ty sam. Trochę na tym zaoszczędzisz jednak.
@b4a3: jeżeli uznasz, że naprawdę cię nie stać na mieszkanie samemu to szukaj współlokatora - plus tego będzie taki, że to nie ty będziesz przechodził casting tylko spokój, że pokój masz już będziesz miał. No i ty sobei wybierzesz kogoś kogo chcesz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@b4a3: Jak tam były 4 osoby (2 dzieci) to tam non stop ktoś coś gotował, pranie raz na 2 dni i zużycie wody było dużo większe niż jak będziesz mieszkać tam sam. Pomieszkaj 1-2 miesiące i poproś kuzyna żeby zrobił nowa prognozę za media.