Wpis z mikrobloga

@yhbgrobdoivbvwamsv: no dokładnie, ale gdzieś to już mam. Tracę tylko czas szukając czegoś co mi to policzy, a mam taki #!$%@? w tych sprawach giełdowych. Jeszcze mi binance nie pokazuje historii, nie wiem dlaczego. Pytanie czy jest takie przyzwolenie ze strony US, bo przecież będzie to rozliczone nie według ich wytycznych. Ale kwota w najgorszym wypadku która im wyślę będzie po prostu zawyżona.
@yhbgrobdoivbvwamsv: Tylko tak moje wpłaty na binance moga być traktowane jako koszty uzyskania przychodów poniesione w roku podatkowym? Bo załóżmy że wpłaciłem do binance 15k a później wypłaciłem 30k, to moge zapłacić 19% od 15k?
@yhbgrobdoivbvwamsv: bo to zyski z binance futures, także tym bardziej ciężko to policzyć, a teraz jeszcze historia znikła na binance (ma ktoś pomysł o co biega?). Jedynie wyciąg transakcji na tym futures mam, a tak to tylko te transakcje w historii banku.
No bo obowiązek podatkowy powstaje gdy wychodzę do fiat. Do fiat wychodziłem tylko i wyłącznie jak za pomocą karty podpiętej do binance kupowałem pln, które od razu leciały do ing.