Wpis z mikrobloga

Uzytkownik | Za co dziękuje | Czego życzę?
@Rich4n | Za szczerość i dobre serce | Nie poddawaj się w swoich decyzjach i planach, na pewno kiedyś je spełnisz

@Ciasto_z_czekolada | Za fajne rozmowy | Mam nadzieje że odnajdujesz się w nowej pracy i odwyk od wykopu działa.

@Pajdazchlebem | Za zawsze miłe komentarze | Nie bój się stałości, bądź sobą

@reakwon | Za to że zawsze „wierzył” w moje ćwiczenia | Otwórz się bardziej na ludzi, i ufaj im, zwłaszcza mnie.

@LubiePieski | Za pieski | Obyś opanował w 100% wszystkie języki których się uczysz, chociaż to pewnie kwestia czasu

@vieniasn | Za herbatki i ciek wodny | Smuteg to naturalna część życia, ale nie zamykaj się tylko na negatywne emocje, jesteś naprawdę wartościową osobą :3

@paczelok | Za paczelokowanie, pomoc i powitalne żaby, a także za zawsze miłe słowo i pomoc kiedy ktoś o nią poprosi | Oby twój szynszyl przestał się bać

@JustKebab | Za kebabową forme i vtuberki | Oby zawsze była forma i anime brzuszki

@SynGilgamesza | Za miasta anime | Chyba kolejnego sukcesu z tagiem

@Hajak | Za vtuberski spam | Więcej zacnych materiałów od Vtuberek

@BlackReven | Za polecanie cwiczen i pamięć, a także Za Vrowe przygody i przemiłe komentarze z | Udanego modelowania 3D i więcej przygód w VR

@jank0vski | Za shitposting i dramy z Vieniasem | Więcej śród w tygodniu

@elf_pszeniczny | Za bycie moim najlepszym ziomkiem od fumo | Samych radosnych chwil z fumo i pełnej kolekcji

@twoheadedboy | Za quality feelsy na wykopie | Mam nadzieje że gdziekolwiek jesteś odnalazłeś radosć

@muzzykalny | za #zerodaily, nie znam nikogo kto tak bardzo lubi jedną postać. XD | Więcej Zero

@tamagotchi | Za fajne muzyczki i ciekawostki z Japońskim | Zdania N1 z Japońskiego

@Juliusz-slowacki | Za postowanie na fumo i dzielenie się pasjami | Dużo fumo, neetowania i dopaminy. :3

@Ryptun | Za założenie tagu fumo, nawet jeśli nieświadomie | Kiedyś chciałem ci życzyć rozpoczęcia postowania na tagu fumo, ale moje marzenie się już spełniło, także życzę jeszcze większego sukcesu konta na instagramie

@InspektorNadzoru | Za pełne wyważone i pełne merytoryki komentarze. *wink wink | Powrotu na wykop. :3

@przegryw186cm | Za bycie najwiekszym anime st00pkarzem | St00pek

@zabolek | Za chyba najbardziej „kulturowe” obrazki anime na wykopie | Dalszego szerzenia kultury na tym upadłym portalu

@LatajacaPapryka512 | Za bycie jednym z najbardziej aktywnych postujących, a także za otwartą afirmacje swoich fetyszy i dziele się nimi z innymiXD | dakimakury OFC

@mysie_uszka: | Za bycie Mysimi Uszkami | Kąpieli hehehe

@beyondthat | Za Borgary, ale tego photoshopu z mysimi uszkami to nie zapomnę. | Usunięcia wszystkich kopi fotoshopu z moim udziałem

@PatrykCXXVIII | Za tag animepifpaf | Powrotu serii, naprawdę fajnie się to czytało

@LlamaRzr | Za bez kategoryczne najbardziej estetyczne obrazki anime i trzymanie przy życiu RASa redditowego naszego powszechnego. | Żeby nigdy nie zabrakło ci materiałów do wstawiania

@Puszkoslaw | Za popularyzowanie nietagowanych wpisów, i aktywnej mega długiej konwersacji z mysimi uszkami | Aby twoje uczucia do bakayarou kiedyś zostały odwzajemnione

@ludendorf | Za #okretoweurodziny | Dobrego dropu w skrzynkach

@qqwwee: | za rashungergames | Proszę wróć! XD

@Dozoo | Za nieskrępowane wpisy na tematy wszelakie | Mam nadzieje, że bawisz się teraz dobrze.

@kartofel322 | Za tulasy przytulasy | Spokoju ducha i endorfinek

@kubinka0505 | Za niesamowitą aż aktywnośc na tagu fumo i dawanie mi masę pozytywnej energii | Wytrwałości w tym co robisz :3

@bakayarou | Za prawilny content na wykopie i celne komentarze na każdą okazje | Abyś odwzajemnił uczucia od Puszkosława

Oczywiście to nie wszyscy ale na ten moment musi wystarczyć. Będę dopisywał ludzi w miarę rozwoju sytuacji. Jeśli ktoś chce coś podobnego napisać to gorąco zachęcam do zapostowania pod tym tagiem. :3

#tablicapamieci
Gigamesh - Uzytkownik | Za co dziękuje | Czego życzę?
@Rich4n | Za szczerość i dobre...
  • 28
@Gigamesh: N1 z japońskiego to może za 10 lat będzie, ale dzięki za życzenia () ostatnio idzie mi lepiej, więcej rozumiem i ogarniam i też szybciej się uczę co samo w sobie daje motywację. W japońskim jednak ważna jest wytrwałość, systematyczność i poświęcony czas (w sumie można to odnieść do ogółu wiedzy i umiejętności xd), na wyraźne efekty czeka się długo, ale warto. Obserwuję
@Ryptun: Ja też a to jeszcze nie wszyscy których chciałem wymienić.
@JustKebab: Nie no, do takich rzeczy się póki co nie zamierzam posuwać.
@tamagotchi: Nic o czym nie wiem. Jak nie N1 to chociaż N2-N3. W sumie historia z angielskim podobna jak u mnie. Jednak brak materiałów japońskich w ojczystym języku znacząco motywuje do korzystania z angielskojęzycznych źródeł.
@Hajak: Żartujesz!?! Jesteś moim głównym źródłem informacji w tym temacie,
@Gigamesh: O, ktoś pamięta! Dziękuję. ()
Niestety nie jestem w stanie nic obiecać. Praca + nauka japońskiego + gierki + hińskie bajki + bycie gachowym ćpunem + lenistwo nie zostawiają zbyt wiele czasu. >.< Musiałbym też formułę przemyśleć, szczególnie jeżeli chodzi o źródła, bo wydaje mi się, że trochę słabe było parafrazowanie wikipedii i Gun Jesusa. Aczkolwiek kupowanie miliona książek i dogłębne analizowanie konstrukcji