Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Właśnie wróciłem z Żabki bo poszedłem kupić Heetsy dziewczynie i się zdziwiłem bo za dwie paczki wyszło 34 złote. Na ściance z papierosami cena jak wół 17 zł. Mówię jej, że znowu zdrożały, a ona mi pokazuje cenę maksymalną na paczce 15,50 zł. Nie wpadłem na to przy kasie, żeby sprawdzić, bo bym wykręcił inbę. Ktoś z #zabka mógłby wyjaśnić? #oszukujo #uokik #papierosy
  • 4
@JerzyDabczak: dobrze, ze nie poszedłeś robić inby bo zrobiłbyś z siebie idiotę, a przynajmniej buca. Ustawa mówi wyraźnie, o papierosach i tytoniu, i to te produkty trzeba sprzedawać w cenie podanej na opakowaniu (albo płacić wyższy podatek i wtedy tez możesz sprzedać w innej). Ustawa nic nie mówi o heetsach, neo i innych wynalazkach wiec można je sprzedawać za ile dusza zapragnie, a to, ze producent sobie wydrukował cenę na opakowaniu
bo bym wykręcił inbę


@JerzyDabczak: nie byłbyś pierwszy. dlatego w kilku żabkach widziałem już wyciąg z ustawy (o zlizywaniu gówna z trawy #pdk) z wyjaśnieniem, dlaczego to nie działa tak jak z papierosami.

jeśli masz aplikacje żabki to tam czasami w sekcji 'palenie' na samym dole masz spore zniżki na hitsy