Wpis z mikrobloga

#ukraina nie jestem w stanie ogarnąć ile sprzętu i kasy na nowy sprzęt mają Amerykanie, skoro lekka ręka dają Ukraincom mnóstwo broni, X miliardów dolarów a przecież oni na bank muszą mieć dużo więcej dla siebie żeby mieć w razie potrzeby...

Przpasc między USA a orkami jest k---a tak duża jak nikt tego wcześniej nie przypuszczał.
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Janusz_Lubikwasa: Gdy jedni rozkradali pieniądze na uzbrojenie od czasów zakończenia drugiej wojny światowej to drudzy pakowali grube miliardy w coraz nowocześniejszą b--ń nie ma sie dziwić gdzie w ministerstwie obrony głównymi ludzmi są po prostu koledzy Putina nie znającym sie na niczym
  • Odpowiedz
Przpasc między USA a orkami jest k---a tak duża jak nikt tego wcześniej nie przypuszczał.


@Janusz_Lubikwasa: wobec tego dlaczego Rosja wygrywa i przejęła całą wschodnią część Ukrainy i Ukraińcy ani reszta świata nie mogą jej odbić?
  • Odpowiedz
@Lukaszek555: To powiedz mi na jakim froncie walczą siły amerykańskie, polskie i brytyjskie, wysyłanie sprzętu to nie udział w wojnie tylko pomoc, idąc tą logiką można stwierdzić ze skoro Francja sprzedaje Rosji sprzęt wiec bierze udział w wojnie po stronie rosji. Rosja aktualnie przegrywa z Ukrainą i w tydzień tracą tereny które zdobywali przez 4 miesiące.
  • Odpowiedz
@Lukaszek555: Nie napisałeś tez ze biorą udział pośrednio, stwierdziłeś tylko ze biorą udział w wojnie. Skoro twierdzisz ze rosja walczy z całym światem to napisz mi proszę jak Indie, Chiny, Korea Północna, kraje arabskie, kraje afrykańskie, kraje Ameryki południowej, Iran i reszta krajów Azji wspiera Ukrainę.
  • Odpowiedz
Skoro twierdzisz ze rosja walczy z całym światem to napisz mi proszę jak Indie, Chiny, Korea Północna, kraje arabskie, kraje afrykańskie, kraje Ameryki południowej, Iran i reszta krajów Azji wspiera Ukrainę.


@robert7454: masz rację, źle użyłem słów. Z tych bardziej istotnych krajów łatwiej wymienić te, które nie wspierają Ukrainy niżeli te, które wspierają.
  • Odpowiedz