Wpis z mikrobloga

Mr. X 29 Zachodniopomorskie (centrum D.U.P.Y) - ale na przestrzeni czasu planuję wyprowadzkę do Poznania, Wrocławia lub Gdańska.

Zgłoszenie b43d394811fc1fab z dnia 2022-10-01 10:23:02

Imię: Mr. X
Wiek: 29
Miejscowość: Zachodniopomorskie (centrum D.U.P.Y) - ale na przestrzeni czasu planuję wyprowadzkę do Poznania, Wrocławia lub Gdańska.

Kim jestem?
W kwestiach zawodowych:
Prowadzę własną działalność gospodarczą, opartą na moim prężnie rozwiniętym kanale YouTube. Dodatkowo inwestuje w wirtualne przedmioty w grach internetowych na long-term. Swojego własnego M3 dorobiłem się kilka lat temu, dzisiaj to też jest jedna z opcji mojego zarobku (czyt. wynajem). W przeszłości (czasy studenckie) pisałem pracę dyplomowe na zamówienie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Z wykształcenia jestem technikiem z tytułem magistra w branży, którą do dziś uważa się za jedną, z najważniejszych w funkcjonowaniu biznesu na całym globie.
W kwestiach życiowych:
Jestem zdecydowanie introwertykiem, lecz nie oznacza to, że nie posiadam przyjaciół. Grono moich znajomych jest wąskie i są to głównie wieloletni przyjaciele, którzy są ze mną praktycznie od zawsze, nie oznacza to jednak, że jestem aspołeczny - potrafię się otworzyć na nowe znajomości, przeważnie jest to długotrwały proces "badania znajomości". Po kilku nieudanych związkach, w których defacto był podobny schemat - czyt. początkowy mój sceptycyzm -> otwarcie się -> okazanie miłości -> zaufanie i oddanie -> zdrada partnera i okradnięcie -> ¯\_(ツ)_/¯, nie skreślam wszystkich kobiet, lecz mam lekki uraz. W kwestiach związku nie jestem sceptyczny - wierzę, że to był mój zły dobór partnera, a nie uogólniony schemat działań wszystkich kobiet, więc nie połknąłem red/black/blue pilla ( ͡° ͜ʖ ͡°). Uważam, że w dzisiejszych czasach, wartości które oferuje od siebie (honor, godność, lojalność, poczucie wartości partnera) są marginalne, oraz rzadko znaleźć osobę, która reprezentuje podobne wartości, stąd też moje przekonanie, że powinienem urodzić się jakieś 100 lat temu. Planuje na przestrzeni czasu (w momencie uspokojenia się rynku nieruchomości) zakup mieszkania w Poznaniu, Wrocławiu lub Gdańsku, ewentualnie w Warszawie, lecz to wszystko zależy od cen panujących na rynku nieruchomości i zwiększenia funduszu na jego zakup (bliżej, niż dalej).
W kwestiach personalnych:
Satyryczny humor, okraszony sporą ilością memistyki ( ͡° ͜ʖ ͡°). Do drugiej połówki, po uzyskaniu mojego zaufania jestem murem i wspomniane wyżej wartości przeradzam na grunt związku. Nie wyobrażam sobie zdrady, jest to najgorszy możliwy absurd, który partner może zrobić swojej drugiej połówce. Pomimo tego, że jestem detalistą, umiem pójść na kompromisy, w szczególności po dobrej argumentacji podczas rozmowy. Ugodowa persona, lecz z własnymi zasadami. Potrafię gotować, obsługa sprzętów RTV/AGD to nic nowego dla mnie - więc nie, nie musisz być "niańką", lata samotnego wychowania nauczyły mnie życia.

Wygląd
190 cm wzrostu i (niestety) kilka kilogramów nadprogramowych. Mam problemy z utrzymaniem zdrowej wagi przez siedzący tryb życia związany z pracą. Włosy na szczęście mam, delikatne zakola się pojawiły, ale bujna fryzura potrafi je zakryć ( ͡° ͜ʖ ͡°). Brunet z zielonymi oczami.

Zainteresowania
Kryminalistyka, kryminologia, gospodarka światowa, branża technologiczna, lektura typu true-crime, podróżowanie (marzenie: odwiedzić Nowy Jork). Relaksacyjnie lubię odprężyć się w wirtualnym świecie gier, więc miłym atutem byłoby, gdybyś to rozumiała, a marzeniem, żebyś potrafiła się w ten sposób ze mną odprężyć (czyt. zagrać w jakąś grę sama/ze mną).

Czego oczekuję?
Pomimo bycia osobą, która zwraca uwagę na szczegóły, nie szatkuje ze względu na wygląd. Kobieta musi mieć charakter, który mnie do siebie przekona, a przy tym dobre wartości które potwierdzą mi, że jest to idealny strzał w tzw. dziesiątkę. Wychodzę z założenia, że nadwagę można zgubić, niedoskonałości w ciele poprawić, pewne zachowania zmienić, lecz charakter człowieka jest zawsze ten sam i nie da się go zmienić. Życiowo oczekuje, a żeby potencjalna partnerka była samodzielna i była na etapie rozumowania, że praca jest potrzebna w życiu, lecz jej ciężar nie musi być wielki. Więc reasumując - czy pracujesz na kasie, czy pracujesz w korpo, to nie ma znaczenia, bo liczy się prefix - PRACUJESZ. Jeżeli mieszkasz z rodzicami z jakichś konkretnych pobudek (np. odkładam na mieszkanie, czy ceny mieszkań są zbyt duże na najem) jest to przeze mnie zrozumiałe i akceptowalne.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Spontaniczna randka w Mediolanie.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Dzieci - w przyszłości,
Ślub - cywilny,
Używki - nie akceptuje narkotyków, alkohol w granicach wielkiego wyjątku na zasadach okazjonalnych, papierosy akceptuje (pomogę Ci rzucić( ͡° ͜ʖ ͡°)).
Osobiście - nie zażywam narkotyków, nie piję alkoholu (ewentualność drink raz na x czasu), papierosy palę, lecz odrzuciłem analogi, aktualnie tylko GLO/IQOS lub elektryk.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonyzachodniopomorskie(centrumd.u.p.y)-alenaprzestrzeniczasuplanujewyprowadzkedopoznania,wroclawialubgdanska. #mirekszukamirabelki
  • 7