Wpis z mikrobloga

Niektórzy z wypoka są naprawdę przerazający, najpierw Cie stalkują a jak tylko zapostujesz coś co dotyczy Twojej osoby to zaczynają to komentować obrazkiem/treścią, która dotyczy Twojej miejscowości/osoby

Jak np @GastroAndrzej kreujący się na jakiegoś eksperta ds prawa jazdy w Polsce mówiacy, ze rzekomo prowadzi szkołe jazdy, zapytany gdzie to milczy

Lub @kujol Opublikowałem posta dotyczącego rozmowy o prace, typ mnie śledzi i skomentowal to zdjęciem dotyczącym miejscowości, w której mieszkam, zapytany o szczegóły milczy. Czy wy zdajecie sobie sprawe, ze stalking jest karalny?

Art 190a
"1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istonie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3"

Więcej: https://statystyka.policja.pl/st/kodeks-karny/przestepstwa-przeciwko-4/76586,Uporczywe-nekanie-i-wykorzystanie-wizerunku-art-190a.html

Tak bardzo wam się nudzi w piwnicy, że musicie stalkować randomowych mirków?

#pytanie #oswiadczenie #afera #niewiemjaktootagowac #bekazpodludzi #patologiazmiasta
  • 12
Jak np @GastroAndrzej kreujący się na jakiegoś eksperta ds prawa jazdy w Polsce mówiacy, ze rzekomo prowadzi szkołe jazdy, zapytany gdzie to milczy


@userrrr: XD Ja nie kreuję się na eksperta ds prawa jazdy. Ani nie twierdziłem, że prowadzę szkołę jazdy. Natomiast jak zapytałem Cię w jakiej szkole robisz prawo jazdy, bo miałeś o nią problem to nie odpowiedziałeś mi. Jak mam rozmawiać z osobą, która sama nie uczestniczy w dialogu.