Wpis z mikrobloga

Mirki pomóżcie. Sąsiad od ponad pół roku w każdą sobotę napier**młotkiem w ścianę i co chwilę dokłada jakiś młot udarowy dosłownie na 3-4 sekundy, po czym następuje chwila przerwy i tak od nowa, młotek - wiertarka.... Ja rozumiem że każdy robi remonty i tak dalej ale ponad pół roku walenia co sobotę zaczyna mnie irytować tym bardziej że rozpoczyna prace już o 7 rano...

#remontujzwykopem #prawo #kiciochpyta
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mintaa: @Arteqq: Nie zrobisz samemu remontu chaty w 2 tygodnie, jak robisz sam po godzinach to robisz pomieszczeniami tym bardziej jak jest to mieszkanie w którym musisz mieszkać.
  • Odpowiedz
@mkorsov: Jak pisałem: Niech wynajmie fachowca, który będzie to robił w tygodniu od 8-16.
Wtedy większość ludzi jest w pracy i nikomu to by nie przeszkadzało.
Ale lepiej pieprzyć bajki i robić to samemu (bo taniej) a jednocześnie robić dyskotekę sąsiadom w weekendy.

Szkoda, że nie trafiłeś na takiego, który w ramach rewanżu puszczał przemówienia Hitlera w nocy (garnek z wodą pod sufitem + słuchawki).
Wtedy nauczyłbyś się poszanowania dla
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arteqq: Wynajmij mu fachowca i będziesz miał spokój za 2 tygodnie. Jakby mnie to tak wyniszczało to bym tak zrobił. Dostaniesz jeszcze raka odbytu z tej bezradności i frustracji.
  • Odpowiedz