Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem dlaczego niektórzy spuszczają się nad ketchupem Włocławek. Dla mnie najgorszy ketchup jaki jest. Już nawet tortex jest zdecydowanie lepszy. Dodatkowo takie to rozwodnione, ze jak leje się go z plastikowej butelki to leci #!$%@? taka ilość, że wylatuje ci 5 razy tyle ile potrzebujesz. Syf i gówno

#opinia #jedzenie #ketchup #wloclawek
Pobierz qwerss - Nie rozumiem dlaczego niektórzy spuszczają się nad ketchupem Włocławek. Dla ...
źródło: comment_1664572323lVAbjWWS2TB7qFpEVkkjXv.jpg
  • 13
@GodALLU: Generalnie soki pomidorowe mają zajebiste. Kiedyś były w lidlu ale wycofali i nie wiem gdzie kupić, bo w żadnych marketach nie ma. To zamawiam przez ich stronę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
to już nie ten sam keczup, co kiedyś.

Kiedyś był zajebisty ale czas zrobił swoje.


@pasta_alla_carbonara: @n0xx: Kiedyś też był obrzydliwy. Gdy byłem dzieckiem te 25-30 lat temu, rodzice zawsze go kupowali i szczerze nienawidziłem tego paskudztwa. Parę razy udało mi się ich przekonać do kupienia czegoś normalnego, ale oni zawsze powracali do tego syfu.
Przekleństwo dzieciństwa.
Fakt, są gorsze ketchupy, ale ten należy do tych najgorszych i niejadalnych.
nawet tortex jest zdecydowanie lepszy


@qwerss: o ty #!$%@?

bez

szkoły

jak można takie brednie wypisywać, tortex to turbochemiczne gówno o smaku niczego, przezroczyste, #!$%@?, gęste, ale bynajmniej ze względu na zawartość pomidorów...

[tak, te wulgaryzmy na początku to żart, sarkastycznie tak o]

oprócz hainz który jest według mnie najlepszy


@GodALLU:

kolejny naćpany xD

heinz kwaśne jak #!$%@?, octowe właśnie bardzo

te biedronkowe Madero są w pytę, takie pomidorowe bardzo,
@qwerss: ostatnio poszedłem do takiej budy burgerowej, jem to i tak myślę, #!$%@? jaki #!$%@? keczup, ale znajomy smak, pewnie Tortex, otwieram bułę a tam to przezroczyste gówno xD

Raz się na to nadziałem w sklepie, kupiłem to bo duża butla i tanio i ten #!$%@? smak zapadł mi w pamięć na lata.
Kupiłem potem Heinz bo wszyscy się tak nad tym spuszczali, porobił sę chłop hotdogi a'la ze stacji paliw,