Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ucho_igielne: heh, zapach jest dziwny. Ja ogórki czuję tylko przy przyłożeniu blotera lub ręki do nosa, więc lepiej go wąchać z odległości. A ogórki to chyba wkręcanie sobie po przeczytaniu, że wali ogórkami. Ja tam bardziej czuje coś ziołowego ale na drugim planie jest coś stylu mydła. Ale ja mam słaby nos. Ale mówienie, że to śmierdzi potem, skarpetami i papierosami oznacza tylko jedno, nos do wymiany.

Druga rzecz, że parametry
  • Odpowiedz
@ucho_igielne: po pierwszej aplikacji miałem dość mieszane uczucia. Przyjemna wetyweria z jakimiś cytrusami i ziołami utopiona w ambroksanie. Ok, ale nic czym można by się zachwycać. Przestałem go czuć już dosłownie po chwili. Ale potem przez cały dzień ludzie w pracy zwracali mi uwagę, że wszędzie mnie czuć i jest to mega zapach. Więc domyślam się, że w powietrzu te perfumy dopiero odsłaniają swoje prawdziwe oblicze. No i jak wszyscy piszą,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mingan: też mi się wydaje, że to zapcha który dobrze odbierasz jak czujesz na kimś a nie z blotera lub ręki. Sprawdzę chyba na żonie :⁠-⁠) bo narazie nie mam odwagi w tym zapachu gdzieś wyjść ¯⁠\⁠⁠(⁠ツ⁠)⁠⁠/⁠¯
  • Odpowiedz