Wpis z mikrobloga

co myślicie o tym od kanapek? bo ogólnie coś mi tu śmierdzi tylko nie wiem za bardzo co, po co w ogolę o tym pisać na stronie co ja przegląda masa ludzi? cieszy się okej ale kurde, praktycznie cała historia firmy, łatwo go namierzyć chociaż by po tym ze podał nazwy firm dla których wozi te kanapki (oni pewnie tez przeglądają wykop) oj sam nie wiem...

ale spoko jak to wszystko to prawda to wielkie gratulacje i więcej takich ludzi

nie pisze tam bo mnie zjada zaraz ze mam ból dupy (tu tez mnie zjada ale #!$%@?, tu mniej będzie bolało)

#wykopowerozkminy
  • 11
  • Odpowiedz
@umiar: no ale przecież napisał, że ma zarejestrowaną działalność, lokal, itd. Wpadł na pomysł i go zrealizował. Ja też ze swoją działalnością zaczynałem "na czarno", a dopiero później jak zobaczyłem, że to ma sens i przynosi zyski to zarejestrowałem w ceidg.

  • Odpowiedz
@umiar: wystarczy chcieć, całkiem prawdopodobne że nie ściemnia, w końcu wiele firm zaczynało w zasadzie od zera (nawet tych dużych, np. Marwit, Kolporter) i udało im się wstrzelić w rynek.

Sam zakładałem działalność mając w portfelu ostatnie 300 złotych...
  • Odpowiedz
@let_it_be: nie zamierzam nikomu kolo dupy robić, tylko po prostu nie wierze w ta historie, prędzej ze to on chce komuś smrodu narobić, sam nie wiem niewyspany jestem
  • Odpowiedz
@umiar: chce się chłopak pochwalić i pokazać innym, że można. Im bardziej szczegółowo tym bardziej wiarygodnie. Jakby to napisał w jednym zdaniu to by to wszyscy olali. Im więcej ludzi będzie się chwalić, że można coś w tym kraju osiągnąć tym lepiej,
  • Odpowiedz
@umiar: a ja tam się nie dziwię, bardzo prosty biznes na początek, oczywiście w szarej strefie. Popieram takie inicjatywy, byle ktoś już od początku higienę zachowywał, bo sobie sam zamknie biznes..
  • Odpowiedz