Wpis z mikrobloga

@CalibraTeam: Tak taka zieleń jest modna. Ja jedynie widzę za dużo kolorów tych mebli czyli szarosc, zieleń, odcień drewna i czerń. Trochę za dużo. Przynajmniej dla mnie XD ja jestem fanka łączenia maksymalnie 3 kolorów jesli chodzi o meble
  • Odpowiedz
@CalibraTeam: Te zielone szafki tam zupełnie nie pasują, a argument z krzesłami to xD

Jak chcesz tak kombinować to wymień chociaż jedne górne drzwiczki, żeby pasowały do dolnych albo do blatu.

Wszystko co brzydkie ludzie kupują tylko dlatego, że modne. Później zostaje coś brzydkiego i wstyd, że niemodne.
Ja bym pod żadnym pozorem tego zielonego koloru nie brał. Właśnie dlatego, że jest na niego moda.
Nemayu - @CalibraTeam: Te zielone szafki tam zupełnie nie pasują, a argument z krzesł...

źródło: comment_1664549324DcFLS8gyuJq347Gz5jWEAi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@CalibraTeam: Zrobiłbym szare tak jak te obok albo czarne jak blat. Albo czarne jak blat, ale z szarymi frontami lub odwrotnie.

Najbardziej podobałyby mi się szare szafki i czarne fronty. Kopiowałyby wzór tego co na dole, ale w kolorze tego co obok.
  • Odpowiedz
@CalibraTeam: Projektanci robią tak jak się robi i zero w tym finezji, bo jeszczeby komuś się nie spodobała jego oryginalna wizja. Rzemieślnictwo zwykłe i kopiuj wklej. Jak Chińczycy na produkcji.
  • Odpowiedz
@CalibraTeam: teraz wchodza do modu kolory pastelowe, odchodzi sie od połysku. Mi osobiście ten kolor sie podoba, ale jak ktos wyzej wspomnial, moda przemija. Dzis to bedzie super, za 4 lata "brzydkie", bo niemodne. Oklepane, ale najbezpiecznijesze, bo wpasowuje sie we wszystkie lata to czerń i biel ¯\_(ツ)_/¯
Tak wiec jak ciągnie cie do mody to za 3 lata bedziesz robil remont, a Jak zrobisz tak jak Ci sie podoba
  • Odpowiedz