Wpis z mikrobloga

@Ayessare: I to są nowe gry? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Większość ma marginalną różnice i jak wyżej napisałem są gry jedne na xbox co mniej mają drugie na PS i musiałbym znaleźć wszystkie co mniej zajmują byś lepiej wyszedł na dysku u PS co praktycznie jest niemożliwe grając normalnie i nie trzymając tych wszystkich gier jednocześnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To już
  • Odpowiedz
@Ayessare: PC od gier multi? Chyba nigdy na PC nie grałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pełno oszustów i mówie to jako gracz CS GO swego czasu ;) Pada opanowałem bardzo dobrze i gra mi się tak samo dobrze padem jak i km ;) Grywam ze znajomymi co mają zestaw km i często szans nie mają więc to już kwestia tego jak dobrze grasz ;)

Zdaje i
  • Odpowiedz
Grywam ze znajomymi co mają zestaw km


@Jestemkoksupotezny: nic nie poradzę że grasz z casualami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niektórych znajomych to bym w polu porobił jedną ręką.


O liczbach nie przegadam, ja powiem że te około 200 wychodzi mniej więcej na równo w praktyce a 2tf są nadrabiane dyskiem i wychodzi podobnie. Było też dużo gier gdzie ps chodziło lepiej to wtedy był kwik
  • Odpowiedz
@Ayessare: W Coda akurat teraz nie gram, bo czekam na MW2 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sporo w Halo, BF, a nawet w Doom i Quake się pykało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pograłem tez w naprawionego CrossfireX i przyjemnie się obecnie gra ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W Halo jest odpalony crossplay więc norma jak gram ja padem vs km
  • Odpowiedz