Wpis z mikrobloga

@Pazdzioch_z_Rivii: @daeun: S0niarze to tak naprawdę w chwili przejęcia Xbox przez Pana Phila zostali zaorani. Rok po roku Phil skutecznie wykończył firme Sony. Wartość na giełdzie cofnęła się do 2019r gdzie wynosiło 65USD na dzień dzisiejszy... Przejęcie studiów z którymi od lat współpracował + Beth i niedługo ActiBlizz dogłębnie zniszczyło całe marzenia Sony o potężnej konsoli... nawet naczelny s0niarzzwany Stinki przyznał, że za kilka lat to on kończy granie i
@Pazdzioch_z_Rivii: no to wyjaśniamy trolla zgodnie z ruchem wskazówek zegara

Kena sackboy i miles

#!$%@? 1/4 baita o tym samym ( ͡° ͜ʖ ͡°) najwięcej szczekają na ten temat klockarze i czasem musztardy. Ci pierwsi chyba zawiści że tam nie pograją a ci drudzy to nawet nie wiem co chcą udowodnić ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ms i acti

Po kim ta informacja tak
@Ayessare: Ms ma góra dół, a Sony ma spadek czego nie widzisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież Sony jest o wiele dłużej na giełdzie niż MS i to tylko pokazuje kto potrafi zarządzać całą firmą ;) Spokojnie wiem, że boli i pewnie już na discord narzekacie jaki to MS jest zły i wam zabiera najlepsze gry ;) Mnie tam bawi ból dupy z waszego discorda najpierw od
Ms ma góra dół, a Sony ma spadek czego nie widzisz


@Jestemkoksupotezny: -30% to nie jest #!$%@? góra dół

I jakie znaczenie ma to kto jak długo jest na giełdzie. Pewnie myślisz jeszcze że Phil Spencer zarządza Microsoftem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozwalił mnie kiedyś kom pewnego Pana od was który doradził kupienie drugiego pada by nie grać na kablu w czasie ładowania


@Jestemkoksupotezny: tym panem
@Ayessare: Na zdjęciu co wrzuciłeś przecież widać, że w kwietniu było wysoko potem spadki potem znowu wysokow sierpniu i tak to się kręci za to u Sony widać praktycznie jedną linie w dół od Maja na foto.. Phil tylko działem Xbox, ale ma dobrą sztame z łysym i mu pozwala na kupowanie co tylko chce by wzmnicnić pozycje na rynku :)

Ja mam 4 pady z kilku generacji się nazbierało, ale
Nawet w Twoim przypadku jak masz dwa pady i grasz z żoną to przecież musicie przerwać granie na czas ładowania albo grać po kabelku blisko TV....


@Jestemkoksupotezny: dwie sprawy, nie robię 12h sesji w 2 osoby xD co najwyżej sam wtedy sobie biorę drugi pad po prostu.

Sprawa druga, nie musisz siedzieć blisko tv na kabelku (hint: nie potrzebujesz orginalnego kabelka i nie musi być podpięty do konsoli)

Kolejna sprawa, ładowanie
Słabsza moc, mniejszy dysk, funkcje dodają o wiele póżniej...Xbox dostał Discord szybciej niż Sony dawno temu ogłosiło. VR/QS/DV i inne bajery też od początku były na Xbox...Można dodać super pad, który patrząc po wpisach non stop się rozwala jak ktoś gra więcej niż w weekend ;)


@Jestemkoksupotezny: słabsza moc wiemy jak wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mniejszy dysk xD 600gb vs 800 gdzie gry zajmują o tyle
@Ayessare: Wiadomo jak Ty nie robisz to pewnie nikt tak nie robi bo po co ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Taka chwila to ja bym nie powiedział, ale zawsze mogą kupić trzy pady ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Niby tak, ale jeśli posypie się dział z fonami i aparatami u
@Ayessare: Potężna kompresja, gdzie kilka gier widać większą różnicę a w innym marginalną ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie by się dało ułożyć gry tak gdzie byś zainstalował może więcej, ale w praktyce grając w różne gry dysk Xboxa zapewnia więcej przestrzeni ;) Większa moc widać po grach, gdzie zawsze większa rozdzielczość ;) Mógłbym tu kilkadziesiąt porównań wrzucić ps5 vs xsx z rozdzielczością...

Posiadanie PS5 mija się z
@Jestemkoksupotezny: macie czat głosowy ledwo kilka miesięcy? Współczuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

praktyce grając w różne gry dysk Xboxa zapewnia więcej przestrzeni


@Jestemkoksupotezny: no jak grasz w starocie to pewnie ale wszystkie nowy gry ważą mniej na ps

Posiadanie PS5 mija się z celem ;) Na PC w chmurze odpalę wszystko po jakimś czasie więc po co mi ps5 za 4k?


@Jestemkoksupotezny: oj oj jak
@Ayessare: Głosowe rozmowy z discord na xbox, a wy tak szczekaliście o tym jak zapowiedzieli, a tutaj prosze MS nagle cyk i działa pięknie ;) Rozmowy na xbox od początku usługi xbox live były ;)

Ja szczerze nie czekam, bo te gry mnie mało interesują, dlatego wybrałem stronę Xboxa ;)
Dla zabicia czasu można kiedyś przejść jakieś exy i tyle ;) Preferuje gry FPS i gry coop/multi które głównie od MS