Wpis z mikrobloga

Przerobiłem starą trylogię, wczoraj kończyłem oglądać Powrót Króla i jestem w szoku jak wypisujecie tutaj o tych wszystkich, silnych kobiecych charakterach w serialu xD

A w trylogii?

- Wujek, daj mnie na wojnę
- #!$%@? tam, to nie miejsce dla kobiet
- Ale wujek...
- #!$%@?, nie jedziesz

Każda kobieta znała swoje miejsce, nawet w Helmowym Jarze zamknęli je wszystkie w #!$%@? pod kluczem i krótko.

Dobrze że nie biorą na warsztat trylogii, bo gdyby wykupili prawa... To wszystko co było żartem z lewicy, tak powoli przestaję bawić, patrząc na to w jakim kierunku idzie kinematografia.

W drużynie pierścienia byśmy dziś oglądali #!$%@? na łyso Legolasa, Aragorna który się identyfikuję jako kobieta i pewnie jeszcze kilka takich kwiatków by się znalazło, ehh, #!$%@?ć ich za to co zrobili z tym serialem.


#lotr #ringsofpower #seriale
  • 7
@PakoThugLife25:

Każda kobieta znała swoje miejsce, nawet w Helmowym Jarze zamknęli je wszystkie w #!$%@? pod kluczem i krótko.


Przecież ona pojechała na wojne i jeszcze zabiła główne bosa zaraz po Sauronie xD
Plus ile razy ma to być wam powtarzane. To nie silne kobiece postacie są tu problemem tylko głupi scenariusz który nie trzyma się kupy.
@Al-3_x: Pojechała, przebrana za faceta bo nikt jej tam nie chciał.

Nie mam problemu z silnymi kobiecymi charakterami, ale ta siła powinna cechować się czymś więcej, niż machanie mieczem albo byciem terminatorem. Problem pojawia się wtedy kiedy kobieta przestaję być kobietą, po prostu.

A w tym konkretnym uniwersum, wydaję mi się że akurat żaden scenariusz tego nie zmieni, do póki będą chcieli ukazać kobiety w innym świetle, niż to było w
@PakoThugLife25:

Pojechała, przebrana za faceta bo nikt jej tam nie chciał.


No i popełnili błąd xD Ta scena dość dobrze akurat pokazywała idiotyzm dyskryminacji bo to ona zabiła prawą rękę Saurona.

Nie mam problemu z silnymi kobiecymi charakterami, ale ta siła powinna cechować się czymś więcej, niż machanie mieczem albo byciem terminatorem


No i masz silną kobiecą postać w postaci królowej, która nie macha mieczem. Ta wieśniaczka też raczej reprezentuje archetyp