Wpis z mikrobloga

Cześć, potrzebuje waszej rady.
Mam laptopa Acer F5-573G z 2017 roku, tydzień temu wymieniłem baterię w serwisie bo poprzednia oryginalna nie chciała się już ładować, laptop chodził tylko na zasilaczu. Odebrałem laptopa z serwisu, gościu wsadził mi jakąś baterię (nie wiem jaką) ale problem jest taki, że laptop naładowany do pełna potrafi się do zera rozładować wyłączony całkowicie w torbie przez 3 dni. Po 3 dniach nawet nie jestem w stanie go uruchomić bez zasilacza, bateria całkowicie pusta. Wcześniej na oryginalnej nie miałem z tym problemu, tak jak wyłączyłem tak mogłem po tygodniu włączyć i było tyle samo procent ile przed wyłączeniem. Wyłączyłem opcje szybkiego uruchamiania komendą w cmd -> powercfg -h off bo podobno mogło to coś naprawić ale nic nie dało. Przejrzałem tez BIOS'a w poszukiwaniu jakiegoś "Always on USB" ale nie takiego nie znalazłem, chociaż jeden z portów USB ma oflagowanie baterii na obudowie, nie zmienia to jednak faktu, że laptop wyłączony leży w torbie, nic do niego nie jest podłączone, a bateria po 3 dniach pusta.

Mirki REKLAMOWAĆ?
#laptopy #komputery #serwislaptopow #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 1