Wpis z mikrobloga

Hej!
Korzystam już od dłuższego czasu z #mbank, ale kurcze nie jestem jakoś super zadowolony.
Mam konto firmowe i prywatne w tym banku. Dodatkowo, w najbliższym czasie zamierzam otworzyć konta walutowe z powodu zmiany targetu prowadzenia działalności. Chętnie też, od razu zrobiłbym konsolidację obecnych wierzytelności w mbanku. Myślę, że oprócz mnie sporo osób w tym momencie zastanawia się, czy zostać w swoim banku, czy może czas na zmiany, bo jak wiadomo trawa jest zawsze bardziej zielona u sąsiada xD
Dodaje ankietę, z listą najbardziej popularnych banków. W komentarzach chętnie usłyszę, z jakiego powodu to właśnie ten bank jest ok.
Jak dany bank oferuje program zaproszeń, to chętnie skorzystam, to oboje na tym coś ugramy
#banki #mbank #ing #santander #bnpparibas #bankowosc #finanse #aliorbank #dzialalnoscgospodarcza #milenium

jaki bank polecasz?

  • mbank 21.5% (14)
  • ing 29.2% (19)
  • bnp 7.7% (5)
  • alior 13.8% (9)
  • santander 9.2% (6)
  • milenium 9.2% (6)
  • inny 9.2% (6)

Oddanych głosów: 65

  • 4
@Mr_Swistak: generalnie przerabiałem wiele banków.
Jakiś prywatny drobny rachunek mam w MBanku i z niego korzystam na co dzień przy płatnościach „na życie”.
Firmowke prowadzę aktualnie w ING i jestem zadowolony. Wszystko działa jak należy, interfejs aplikacji bardzo wygodny, również prowadzenie księgowości.
No, ale nie jestem mocno wymagającym użytkownikiem. Proste jdg.
@Mr_Swistak: ING spoko, ale np konto walutowe firmowe to na sztywno 19 zł za każde i nie ma zmiłuj. Tak samo konto firmowe w pln też o ile w innych bankach bonusy i gratisy po założeniu, darmowe dodatkowe rachunki walutowe tak w ING przez już pare lat dostaje się zero, a jeszcze właśnie "zabierają" bo chce u nich trzymać pieniądze firmowe. ;)