Wpis z mikrobloga

@MglawicaKraba: widzę że pan jest obeznany i przeczytał pan pana Brauna jak książeczkę. Chyba nie powiesz mi że po tylu godzinach reseachu i pewności z jaką rzucasz oskarżenia jeszcze gdzieś tego nie zgłosiłeś? Za takie coś grozi nawet 25 lat więzienia. Proszę iść z podanymi "dowodami" do prokuratury i zgłosić pana Brauna za szpiegostwo na rzecz obcego państwa.
Proszę iść z podanymi "dowodami" do prokuratury i zgłosić pana Brauna za szpiegostwo na rzecz obcego państwa.


@cinu4: skąd wiesz, że nie poszedłem? Wiesz, na wypoku świat się nie kończy
@cinu4: dla dobra śledztwa nie ujawnię. Zresztą, jeżeli ktoś 30/9/22 ma jeszcze większy szacunek dla Brauna i nie potrafi połączyć kropeczek - to raczej żaden dowód już go nie przekonana. Tak to jest z fanatyzmem ¯\_(ツ)_/¯
dla dobra śledztwa nie ujawnię


@MglawicaKraba: tak myślałem :) mógłbyś przykleić tu choć jeden wpis/komentarz o tym że to zgłosiłeś? chyba nie powiesz mi że jestem pierwszą osobą na wykopie która się o tym dowiedziała. Proszę o screena bo coś mi się zdaję że na potrzeby sytuacji ściemniasz by nie wyjść na "wykopka wojującego tylko w internecie".

A do fanatyka mi daleko. Braun bynajmniej nie jest moim ideałem polityka.
@cinu4: tak jak pisałem - nie widzę sensu. Choćby dlatego:

A do fanatyka mi daleko.

napotykając się na wasze znaleziska stwierdzam, że szanuję go jeszcze bardziej.


Niestety - jedno z dwojga. Albo jesteś skończonym fanatykiem, którego absolutnie nic nie przekona (skoro nie przekonały Cię te wszystkie kropeczki), albo gorzej - Ty masz świadomość tego co się dzieje, ale świadomie wybierasz ignorowanie lub nawet aktywne działanie.
tak jak myślałem. Czyli zwykły "wojujący wykopek w internetach".

nie. Myślący człowiek.

Swoją drogą przyrównywanie szacunku i fanatyzmu to też niezły odstrzał.


@cinu4: nie przyrównywanie, a twierdzenie że jeżeli po tym zalewie kropeczek, tego z jakimi ludźmi się Braun spotyka, jakim pomaga finansowo i PRowo, jakich broni - Ty masz jeszcze większy szacunek do niego - jesteś fanatykiem, albo zdrajcą.
@MglawicaKraba: przyznałbyś się chociaż honorowo, że wymyśliłeś tę bajeczkę ze śledztwem. Może i dobrze dla ciebie bo tylko narobiłbyś sobie wstydu jakbyś z tym poszedł. Nie masz na Brauna nic i dobrze o tym wiesz. A te twoje "dowody" rodem z piastownicy, to robią wrażenie co najwyżej na neur0pkach i tak już zafiskowanych na punkcie ruskich onuc. Łączenie jabłek i gruszek zostawiam szurom i nomen omen fanatykom. Nie pozdrawiam.
A te twoje "dowody" rodem z piastownicy, to robią wrażenie co najwyżej na neur0pkach


@cinu4: właśnie o tym mówię - jesteś fanatykiem, który widząc na własne oczy Brauna dosłownie na kolanach przed Putlerem robiłby fikołki, że to nie tak jak wygląda. Albo zdrajcą. Tak czy siak - na pewno nie osobą, która może cokolwiek o "honorze" mówić