Wpis z mikrobloga

@wolskiowojnie wrzucił swoją pogadankę z Dawidem Kamizelą, głównym tematem są rury na dnie Bałtyku. Miały być ciekawe hipotezy i spekulacje – a wyszło trochę nędznie.

Tutaj link:

https://www.youtube.com/watch?v=tPqv2bjPaps

Ja wiem, wiem... wiem, że hipotetyzowanie w takiej sprawie, to chodzenie po cienkim lodzie, nie mniej – Wolski! Jesteś „tylko” handlowcem... Mireczkiem, a nie żadnym państwowym urzędnikiem w stopniu wojskowym :D

Poza tym, to tylko spekulacje. Moim zdaniem słabo wyszło, że narzuciłeś od razu winnego i powiedziałeś: TO RUSCY! I żadna inna możliwość nie została przegadana.

Słusznie (choć trochę prześmiewczo) Twój kolega Dawid zauważył, że to nie wpisuje się w rosyjską taktykę grania bezpieczeństwem energetycznym EU. Rozwalenie rury, to byłaby ostateczność – doszczętne zniszczenie mostu, czyli świadome pozbycie się tak ważnej i strategicznej karty.

Wczoraj u Zychowicza był facet z OSW, i od niego już można było się spodziewać forsowania hipotezy: To Rosjanie 100% legit no scam! A mimo tego nie zauważyłem u Kardasia, by sam był co do tego w 100% przekonany. Mało tego – argumenty jakich używał, nie przekonały ani Zychowicza, ani widzów :)

Czyli Rosjanie nie mieli jednoznacznych motywów politycznych – o czym mówił wczoraj Szymon Kardaś z Ośrodka Studiów Wschodnich.
Rosjanie nie mieli też specjalnie możliwości technicznych, by zrobić pewną i skuteczną akcje (pozostając niewykryci) – o czym mówicie Wy, dzisiaj.

I mimo wszystko zrobili to Rosjanie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tutaj link do wywiadu:

https://www.youtube.com/watch?v=Moorwk-pT8M

Nie wiem czy nie przygotowałeś się do rozmowy? Czy właśnie taki był cel – przegadać temat powierzchownie, wskazać winnego (czyli 100% Rosjanie) i elo ¯\_(ツ)_/¯

#ukraina #wojna #wolskiowojnie
Thorrand - @wolskiowojnie wrzucił swoją pogadankę z Dawidem Kamizelą, głównym tematem...
  • 16
  • Odpowiedz
@Thorrand: a czego oczekiwales? wiadomo ze sie rzuci na ten temat bo jest mega nosny i trzeba robic kliki kliki. + zadnych powaznych ciekawych rozkmin w tym temacie bym sie nie spodziewal, wiecej rzeczy dowiedzialem sie od losowych wykopkow jak wczoraj zalozylem nitke o tym, ludzie ciekawsze rozkminy rzucali niz te gadajace glowy na jutubku
  • Odpowiedz
@Thorrand: Tak jak Wolskiego jeszcze zdzierżę, tak tego Kamizeli zupełnie nie. Koleś leży na wyjebce z #!$%@? audio, sączy coca-colę, rzuca jakieś suchary i odbiera to znamiona jakiejkolwiek poważnej dyskusji xD.
  • Odpowiedz
@Thorrand: no zależy co od niego oczekuje jego widz,
dowiedzieć się co o tym myśli, to wtedy dobrze, że mówi od razu a nie tam owija w bawełnę,
obejrzeć program jako taki publicystyczny, pogadać sobie o wszystkich możliwościach i okolicznościach aby sobie widz wyrobił opinię no to pewnie słabo się oglądało
  • Odpowiedz
@Makavlani:

Haha, no z tym mikro. to faktycznie porażka. Jezu, naprawdę przez tyle odcinków nie mógł sprawić sobie lepszego...? Sposób wypowiadania się, dykcja, składanie zdań...

Na wykopie mamy kilku YouTuberów i widać, że po tego typu komentarzach krytycznych, próbowali coś zmienić i zmieniali!

Dlatego napisałem na początku, że nie powinni z góry narzucać sobie politycznego kagańca, bo to tylko luźna pogawędkach dwóch wykopków :D

No chyba, że to wynikło wyłącznie z
  • Odpowiedz
@Thorrand: Tylko pamiętajmy o bezwładności dzięki magazynom gazu. Zniszczenie gazociągu zimą wcale by nie było tak bolesne właśnie dzięki magazynom. Ale teraz będzie bo magazyny się zaczną opróżniać właśnie ... zimą.
  • Odpowiedz
@Thorrand: Czasami to wręcz śmieszy jak Wolski odmawia spekulowania/wypowiadania się na niektóre tematy chociaż jest zwykłym handlowcem. Zachowuje się nieco jak Bartosiak i stara się niekiedy pokazać z kim to nie rozmawia i czego to nie wie ale nic nie powie bo wywiad rosyjski byłby bardzo mocno takimi top secret wrzutami zainteresowany.
Bitch please.
Dwie możliwości albo bez odpowiednich klazul ma dostęp do informacji niejawnych i musi siedzieć cicho (xD) albo
  • Odpowiedz
@Florent:

Tia... no trochę odklejka postępuje :D

Gdzieś kiedyś coś tam czytałem, że to normalne wśród ludzi, którzy nagle otrzymali potężnego boosta do popularności.
  • Odpowiedz
@Thorrand: narzekacie a bardzo fajnie nakreślili FAKTY wokół tej całej sytuacji. W swoich spekulacjach bardzo nie odpłynęli bo tez ciężko robic z siebie Nostradamusa kiedy gowno wiadomo na razie XD także całe wasze narzekanie polega na tym, ze wam palcem nie wskazał sprawcy
  • Odpowiedz
@Thorrand: Czasami to wręcz śmieszy jak Wolski odmawia spekulowania/wypowiadania się na niektóre tematy chociaż jest zwykłym handlowcem. Zachowuje się nieco jak Bartosiak i stara się niekiedy pokazać z kim to nie rozmawia i czego to nie wie ale nic nie powie bo wywiad rosyjski byłby bardzo mocno takimi top secret wrzutami zainteresowany.


@Florent: kilka razy się przyznał, że robi ekspertyzy z zakresu wojskowego za pieniądze dla organów państwowych. Na przykład
  • Odpowiedz