Wpis z mikrobloga

Wszystko co robi PiS wpisuje się w interes Rosji w Europie. Zniszczyć przedsiębiorstwa, zmarnować pieniądze, naruszyć gospodarkę, skłócić Polaków z Polakami i sąsiadami, zrobić szwank w edukacji i rozwoju, zaprowadzić drożyznę i chaos.

Ta faszyzująca banda powinna stanąć przed Trybunałem Stanu, czy nawet w Hadze. To się w pale nie mieści, do czego oni są zdolni. Hańba!

#pis #bekazpisu #neuropa #polska #wybory #rosja #wojna
Pobierz
źródło: comment_1664454414lvlqpkvY0iH58IadxrGq8O.jpg
  • 19
@Sowiet_Kusy: A co poradzisz,jaki naród taki rząd,większość polaczków tez chleje,znęca sie nad słabszymi,pała zawiścią do innych,pluje na postęp i komfort a gloryfikuje prowizoryczność.
Ci mądrzejsi prawdziwi Polacy uciekną stąd gdy już kaczor oglosi kapitalistyczną dyktaturę,polexit tez pewnie poleci wiec radze zbierac pieniążki i ewakuowac sie z podpolski
@GamereQ:

Ale to jest komiczne że polacy widząc skutki rządów pisu dalej na nich głosują, to jest dla mnie jakaś abstrakcja


To pokazuje jak kretyński system u nas obowiązuje przede wszystkim. 1/3 głosujących (kilka milionów ludzi) ustala kto będzie rządził całością kraju. Bez sensu. To nawet nie jest blisko większości głosujących.
@Sowiet_Kusy: dodaję:

- rozwalanie energetyki, brakowych nowych reaktorów, braki węgla
- wysyłanie sprzętu na Ukrainę, nowy po umowach dopiero za X miesięcy
- brak rzetelnej kontroli osób przekraczających granicę POL/UA - prawie 500 tys. mężczyzn uciekło przed poborem z Ukrainy według artykułu na Rzeczpospolitej.
- konsekwentne wpychanie Białorusi w ręce Rosji.
@Rejetn: stopa bezrobocia wg. gus czyli jak ktoś jest wpisany w urzędzie dojenia dotacji jako bezrobotny.
Locha stukająca kolejne gówniaki, bo zasiłki, pomoce i inne 500+ ani myśli żeby się gdzieś rejestrować. Do tego jeszcze jak się zalęgnie w czyimś mieszkaniu na wynajem, to już w ogóle bizancjum na koszt innych.
Ale to jest komiczne że polacy widząc skutki rządów pisu dalej na nich głosują, to jest dla mnie jakaś abstrakcja


@GamereQ: mnie już w tym kraju nic nie dziwi. Jawni faszyści, ściśle powiązani z Moskwą (nawet foty ze szpiegami sobie robią), skrajni zamordyści też mają stabilnie kilka %, przy czym poparcie wśród mlodych mężczyzn sięga nawet 30