Wpis z mikrobloga

Zawsze sprawdzam wgniecione puszki czy nie są uszkodzone, ale dzisiaj się śpieszyłam… W efekcie nagłego i niekontrolowanego wybuchu ja w karmie dla psa, kuchnia w karmie dla psa oraz pies w karmie dla psa. Ten ostatni akurat był bardzo zadowolony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czerpcie z moich doświadczeń, sprawdzajcie puszki ;)
#psy #pies
Ps. Producent niczym nie zawinił, raczej dostawca.
Pobierz justypl - Zawsze sprawdzam wgniecione puszki czy nie są uszkodzone, ale dzisiaj się ś...
źródło: comment_1664451210oQuNi211mjlnPcmb1tFZ0Y.jpg
  • 13
@powsinogaszszlaja: i zdrożała. Pomijam fakt, że musiałam zwiększyć porcje, żeby mi pies głodny nie chodził. Niestety zmiana karmy, to u nas bardziej skomplikowany proces, bo przy ostatniej próbie dostał uczulenia (wylizywał sierść), po powrocie do tej już jest ok, ale i tak zbieram na badania.
@tussipect: Kiedyś sprawdzałem smak, żeby wiedzieć czym karmię swojego psiaka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@powsinogaszszlaja: jak patrzę na skład puszki dla kota a potem na skład turystycznej to mam WTF, ale jeszcze nie przemogłem się żeby skosztować puszki o lepszym składzie niż moja...
@powsinogaszszlaja: zapamiętam i przetestuję, narazie wprowadzam do jadłospisu suchą z którą jest o tyle łatwo, że dostaje małe dawki i obserwuję. Po kilkudniowej przygodzie z nową mokrą do tej pory sierść mu odrasta :/
Co do próbowania karmy
@tussipect niebieski zawsze suchą podbiera ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja ostatnio zastanawiałam się nad spróbowaniem mokrej z przepiórką, której nigdy nie jadłam ;)
@justypl: Warto obserwować rynek. Niektórzy na początku robią dobre karmy - ww Dolina, ale z czasem za mocno "ulepszają" dlatego obserwuję psa i zmieniamy karmę.
Kiedyś kupowaliśmy jakąś duńską, ale znikła z rynku, a szkoda. Była to chyba najlepsza ze wszystkich - sucha i mokra.