Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Podczas stosunku bardzo słabo odczuwam przyjemność z bycia w kobiecie. O ile na jeźdźca lub od tyłu na stojąco jeszcze jest to odrobinę przyjemne to w innych pozycjach nawet nie mam wrażenia, że w niej jestem. Czy to tylko kwestia kondomów i ich grubości? Podczas robienia loda wszystko jest w porządku, długość też normalna.

#seks #porady #roksa #divyzwykopem #pytanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63349be4dcf9cccaa52ad840
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: po 1. skończ walić konia, jak walisz konia to ścisk ręki jest mocniejszy niż pipa i zanika wrażliwość benka na bodźce
po 2. kondony - mamy XXI wiek, na rynku jest mnóstwo rodzajów prezerwatyw od smakowych, prążkowanych, nielateksowych, grubsze, cieńsze, znajdź ten rodzaj który ma cieńszą gume i hajda!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: ja używałem super cienkich nielateksowych durex, a i tak musiałem się mega starac, żeby cokolwiek poczuć.

Ale z waleniem może być racja.
Na początku związku seks był częsty, to i nie waliłem. Jak się potem przez 2 czy 3 miesiące rzadziej widywaliśmy, wróciła samoobsługa. I zaraz odczucia zniknęły.

Konkluzja: masz możliwość, to bzykaj. Żadnego walenia. Ew sztuczna pochwa ponoć spoko opcja.

Dziewczynie też będzie przyjemniej, jak zobaczy, że i Tobie