Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do ludzi pracujących na B2B w korpo (IT, programiści, management, różne stanowiska) czy macie doświadczenie z dwiema fuszkami w różnych firmach naraz w tzw. pełnym wymiarze 8h? Jak to łączycie, czy da się tak ciągnąć i w ogóle? Wiem, że w teorii "B2B to nie UoP, dopóki robota zrobiona to nikt nie powinien się czepiać", no ale właśnie... bo mam kilka wątpliwości.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63340769dcf9cccaa52ace84
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: sadze ze to sie moze zemscic latwo, nawet jak nie ma pracy na 8h to jednak wymaga sie zaangazowania i dostepnosci, chyba lepiej wolny czas poswiecic na nauke i rozwoj niz na to ze dostaniesz negatywna latke.
PlujacaRozowypasek: Jak już w pierwszej firmie masz wyrobiona pozycje i widza cię jako człowieka nie do zastąpienia to się da.
U mnie to wyglada tak, ze w jednej firmie robie już od 5 lat i od stycznia mam drugi etat którym jest projekt polegający na pełnej zadaniowosci (spotkania tylko 2x w tyg).
I 4h robie wszystko dla firmy A kolejne 4h drugi projekt. Wyrabiam się wszyscy są zadowoleni z tempa. Jak