Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Kolejny raz na statku mam możliwość testowania innego ekspresu. Dziś wjechało Miele i początkowo byłem bardzo zawiedziony tym sprzętem ale po 2 tygodniach użytkownika stwierdzam, że to jeden z lepszych ekspresów w cenie 3500 PLN.

Jest wyjątkowo cichy. Siemens, Nivona czy Melitta przy nim chodzą jak ruski czołg.

Z wad? Mały wybór napojów, ubogi wyświetlacz i prostota (mało przycisków) chociaż to normalne u Niemców wyjątek chyba stanowią ekspresy Siemensa.

Kraj produkcji Niemcy.

#kawa #ekspresdokawy
Pobierz
źródło: comment_1664395890A2cbg1N0UBRICZt36M1a2s.jpg
  • 13
@Caracas: Nie jest tajemnicą, że nie jestem wielkim fanem ekspresu do kawy Miele. Pierwszy tydzień był w porządku, ale w drugim tygodniu zaczął pachnieć naprawdę źle – jak marchewka. Po dokładniejszym zbadaniu pojemnika zdałem sobie sprawę, że między zgrzytami utknęły kawałki marchewki! Nie trzeba dodawać, że ten Ekspres do Kawy wraca prosto do kosza
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mathouse88: Tak zdecydowanie. Czasami masz mało czasu na oderwanie się od radaru bo podejście do portu z 1400 osobami na statku. Kapitan+ oficer chce się napić kawy to klika sobie jeden guzik i ma kawę. W kolbowym chyba wymaga to więcej zachodu prawda?
@Caracas:

Czasami masz mało czasu na oderwanie się od radaru bo podejście do portu z 1400 osobami na statku. Kapitan+ oficer chce się napić kawy to klika sobie jeden guzik i ma kawę


Uznałem że nie wchodzicie ciągle do portu i macie czasami wolne 5 minut na zrobienie kawy w kolbie.

W kolbowym chyba wymaga to więcej zachodu prawda?


prawda. Ale i doznania smakowe lepsze ( ͡° ͜ʖ ͡
@Caracas: chyba nigdy nie zrozumiem tej fascynacji ekspresami. A szczególnie ludzi, którzy kupują takie urządzenie do domu za kilka tysięcy złotych, tylko po to żeby czasem wypić 1-2 kawy dziennie.