Wpis z mikrobloga

Witajcie,przychodzę z zapytaniem od 4mc jestem na enanie e3d i winko 3x10mg codziennie Estro zbijane najpierw symexem potem aromkiem.
Teraz pytanko,chce przejść na masteron e3d,odstawić enan na 2 tyg,wziąść clomid i po tych 2 tygodniach masteron czy lepiej od razu masteron?
#sterydy
  • 16
@albo_wutka_albo_buk: z lipidami w rzeczywistości jest o wiele bardziej zawiła sprawa niż się wydaje, nie rozbijająca się jedynie o ratio nawet przy podwyższonej frakcji LDL (jeśli już to bardziej OxLDL), z badań po 2020 już wynika, że nie ma to wiele wspólnego z incydentami układu krązenia i nawet wycofują się z tego światowe organizacje jak american heart association. Obecnie najważniejsze jest pilnowanie TG, homocysteiny, glukozy, mocznik oraz ciśnienie wraz z tętnem
@montana81: nie jestem pewny na 100% ale arimidex należy do starszej generacji inhibitorów, symex do tej nowszej i symex jest lekiem steroidowym a arimidex niesteroidowym. Arimidex podobno tylko "tłumi" estro przez co po odstawieniu, estro znowu wywala w góre. Symex "niszczy" estro przez co jest bardziej polecany. Tak tylko słyszałem, ile w tym prawdy to Ci nie powiem. Może Ci ten arimidex zwietrzał czy coś xD nie wiem