Wpis z mikrobloga

@ortaliontrenera: jak mam wybrać ludzi którzy od dwóch kadencji niszczą kraj, a gości co od czasu do czasu palną coś głupiego. To wolę ciepłą wodę w kranie i czasem się zawstydzić na forum międzynarodowym niż żeby mi skarbówka weszła na konto, moja żona nie dostała należytej pomocy w trakcie ciąży, a sądy były partyjne.

Symetrysta pierd***ny
  • Odpowiedz
@Cykaczu: ja #!$%@? skończcie z tym PiS PO jedno zło, bo się #!$%@? ośmieszacie. PO to nie jest partia marzeń, ale nie stali nawet przy PiSie jeśli idzie o afery. Za PO minister leciał za zegarek, ale p0lacy nasłuchali się o ośmiorniczkach które można kupić w każdym Auchan i im w mózgu się odkleiło.

Żyłem pod jednymi i drugimi, protestowałem przeciwko PO teraz wiem, że byłem głupi i manipulowany przez pisowskie
  • Odpowiedz
@Vayloren: ty masz swoje zdanie na ten temat ja mam swoje ale partii Niemieckiej to nie mam ochoty oglądać u władzy tak samo jak pisu SLD czy konfederacji albo innych #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Kartofll: z reguły stwierdzenie PO rozkradło sprowadza się do prywatyzacji i tak nierentownych zakładów Skarbu Państwa albo zakładów na których modernizację państwo nie miało środków (bo wtedy państwo miało coś takiego jak zrównoważony budżet).
  • Odpowiedz
@Vayloren: Zelmer, PKP Telekomunikacja, Telekomunikacja, Lotos (na szczęście nieudane), BGŻ, częściowo Energa, PKO BP, KGHM, doprowadzenie do upadku stoczni (bo przeszkadzały niemieckim) - to raczej nie śmieciowe spółki, które PO sprzedało lub próbowało sprzedać.

Afery OFE, Amber Gold, Infoafera, afera podsłuchowa, przejęcie wszystkich mediów publicznych i prywatnych (czas antenowy PO vs PIS przed 2015 wypadał całkowicie na niekorzyść opozycji, która miała tylko jakąś TV Republika i Gazetę Polską).

Prowokacje na Marszach
  • Odpowiedz