Wpis z mikrobloga

Idiota Kasjo znów prawko stacił jadąc 111km/h na ograniczeniu do 60km/h, po czym opowiada na story że normalnie to tam leci 200, godzine pozniej wrzuca story ze 2 radary mu jeszcze po drodze zrobiły zdjęcie ale nie poda swoich danych więc spoko i oznajmia że i tak bedzie jeżdził autem pomimo zakazu... czy jest jakiś paragraf aby zabrać temu DEBILOWI JE*ANEMU to prawo jazdy do końca życia? #primemma
#famemma
szachmat1488 - Idiota Kasjo znów prawko stacił jadąc 111km/h na ograniczeniu do 60km/...

źródło: comment_166434185262Ngm6Wuu9pEgFjVapROzG.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@szachmat1488: @przemek121: ale macie kompleks don kasjo, za fotoradary poda saszke, a za prawo jazdy jedynie może mieć przypal bo ma KRÓLEWSKIE rejestracje wiec za to ma kontrole częstsze ale i tak za 3 miesiące odzyska pustaku. Jak płacił po 16 mandatów po 500zl w miesiącu za rejestracje to myślicie ze się przejmie. Beka z was wy jesteście takie mleko sprzed komputera
  • Odpowiedz
czy jest jakiś paragraf aby zabrać temu DEBILOWI JE*ANEMU to prawo jazdy do końca życia?


@szachmat1488: raczej nie. Ostatnio było znalezisko o tym, że jakiś chłop miał chyba 11 zakazów prowadzenia samochodu, a zgarneli go za jazde pod wpływem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@danoneek: Pie******ć to moja mama może cię wałkiem w łeb za pisanie takich głupot. Widać ze typowy fan mleka który nie potafi odpowiedzieć na temat to musi na rodzine wjechać, no pustak. NIEPOKONANY DON KASJO mial jeden niegroźny wypadek w mieście, a twój idol ile razy na autostradzie stracił panowanie albo wjechal na rondo bo nie ma takich umiejętności jak Kasjusz. Twój kompleks na jego punkcie jest widoczny gołym okiem. Idź
  • Odpowiedz
@Buli98: Głębiej mu w dupe wejdź xD Ja #!$%@? 2022 rok, a ktoś jest zapatrzony w przygłupów z internetu. Tak tak już Cię uprzedzę, zarabia więcej ode mnie i ma super ekstra życie XD
  • Odpowiedz
@NoiZuu: Widać ze nawet pustakiem nie jesteś tylko cegła, nie zniżam się do waszego poziomu mlekolaki i nie pisze takich bzdur tylko normalnie was na logiczne argumenty roznosze
  • Odpowiedz