Wpis z mikrobloga

@Seishin: Taka sama prawda, że chłop jeszcze w 2015r. gdy już Rosja zaatakowała Ukrainę sam namawiał do przystąpienia do NS2 a nie unoszeniem się ambicjami. Gdyby to się stało dzisiaj nie byłoby Baltic Pipe i sralibyśmy w kwestii gazowej pod siebie bardziej niż obecnie. Znalazł się #!$%@? jasnowidz, który jako MSZ miał najbardziej służalcze podejście do Rosji od czasów PZPR.
The project was revived in 2007. On 2 May 2007, PGNiG and Energinet, a Danish transmission system operator, which was taken over Danish natural gas transmission network from DONG, signed an agreement to explore the possibility of construction the Baltic Pipe.[7] In August 2008, the Polish Government replaced PGNiG with the fully state-owned pipeline operator Gaz-System as the project partner.[8]

On 18 May 2009, the European Commission launched a call for proposals
jesli dobrze rozumiem to za PO robili cala papierologie pod Baltic Pipe.


XDDDD
Fikołki pierwsza klasa.
Projekt gazociągu do Danii został wskrzeszony w 2007 za pierwszych rządów pis.
Po wyborach PO zaniechało prace nad Baltic Pipe a w 2009 uwaliło projekt co nawet jest napisane w linku, który wkleiłeś. Pawlak jako minister gospodarki wprost mówił, że ten projekt nie ma sensu.

Za 10 lat to samo będzie pisane z przekopem mierzei, że
@majk90: Norwegowie porzucili projekt, bo przez 2 lata nic się po polskiej stronie nie działo, a Pawlak podpisał właśnie kontrakt z Gazpromem do 2037 roku.
Pawlak sam niedawno stwierdził, że BP nie ma sensu. Link kinentarz wyżej.

Dziwnymi trafem projekt gazociągu ruszył akurat po.zmianie władzy. Cóż za garść przypadków.
kłamiesz ku chwale jedynej słusznej partii z premedytacją?


W którym miejscu kłamie? Pokaż mi jedno moje kłamstwo. Czy Pawlak nie był ministrem gospodarki za PO PSL? Czy Pawlak nie twierdzi że baltic pipe nie ma sensu? Czy nie podpisał kontraktu z Gazpromem do 2037 z klauzulą, że Polska ma płacić za gaz którego nawet nie odbierze?

To ty manipulujesz ku chwale najlepszego rządu w historii według wykopków.
PO uwaliło BP, a Pawlak
W którym miejscu kłamie? Pokaż mi jedno moje kłamstwo.


@lagi_mozgu: łap skoro nie wiesz co piszesz w jednym wpisie xD

PO uwaliło BP, a Pawlak starał się też uwalić gazoport

Czy nie podpisał kontraktu z Gazpromem do 2037 z klauzulą, że Polska ma płacić za gaz którego nawet nie odbierze?


@lagi_mozgu: tego dzięki któremu mielibyśmy bardzo dobre ceny energii kiedy na świecie wariowały? czy chodzi ci o to że pisowcy
tego dzięki któremu mielibyśmy bardzo dobre ceny energii


Jeszcze jak, najwyższe ceny w Europie to bardzo dobra cena.
https://tvn24.pl/biznes/najnowsze/kto-w-europie-placi-najwiecej-za-rosyjski-gaz-polska-w-czolowce-ra380494-4437218

czy chodzi ci o to że pisowcy mogli z dumą nie odebrać rosyjskiego opłaconego już węgla na początku roku i starasz się to przykryć urojeniami które przedstawiasz jako fakty


XDDDD
Nie pisałem nic o węglu.
Wątek dotyczy gazu. Rozumiem że NIK Kwiatkowskiego też ma urojenia i dziwym trafem takie jak ja
https://energetyka24.com/gaz/thriller-polityczny-bez-zakonczenia-szokujace-kulisy-negocjacji-gazowych-z-2010-roku
@
najwyższe ceny w Europie to bardzo dobra cena.


@lagi_mozgu: 17 grudnia 2013, zbyt świeże, wrzuć jeszcze coś z 1931

Nie pisałem nic o węglu.


@lagi_mozgu: ale zarzucasz swoje urojenia złemu peło, nie zważając na to że partia której bronisz z pianą na pysku zrobiła dokładnie to o czym piszesz tylko z węglem, dlatego starasz się zmienić temat artykułami z 2010 xD
Deskao0 - > najwyższe ceny w Europie to bardzo dobra cena.

@lagimozgu: 17 grudnia ...

źródło: comment_1664344312d4XN0KiDGCm9DhIob6q20x.jpg

Pobierz
17 grudnia 2013, wrzuć jeszcze coś z 1931


A z kiedy mam wrzucić żeby ci pasowało? Kontrakt Pawlaka obowiązywał od 2009 do wojny. Twierdzisz, że były świetne ceny, ja ci pokazuje źródło że było drogo, a ty wypowrasz rzeczywistość.

ale zarzucasz swoje urojenia złemu peło, nie zważając na to że partia której bronisz


Zarzucam im dokładnie to co zrobili i pkaż mi w którym miejscu kogoś bronie?
@Deska_o0: