Wpis z mikrobloga

@vaknell2: człowiek, który chciał się podpiąć pod ten projekt teraz podważa wiarygodność Polski i zagraża świeżo uruchomionemu gazociągowi do Polski, stare znałem.
  • Odpowiedz
ja pragnę tylko przypomnieć


@MostlyRenegade: a ja pragnę przypomnieć że ten buc od 2010 r. kiedy zaczął pieprzyć o "zaproszeniu Rosji do Nato" robi de facto non stop laskę Rosji i Putinowi. Przypominam także że w 2014 r. ten bałwan podczas Majdanu straszył Ukraińców Putinem I Rosja gdy ci nie zakończą protestów i nie zostawią Janukowicza jako prezydenta.
  • Odpowiedz
Ławrow i Sikorski rozmawiali w Warszawie


@oydamoydam: To całe wyjście na balkon z Ławrowem wtedy była tandetna ustawka. Dziennikarze "zaprzyjaźnionych stacji" byli uprzedzeni zawczasu żeby pstryknąć zdjęcia jak to "mały Radzio" sobie gada jak kumpel z Ławrowem. Ten nadęty buc uwielbiał takie ustawki bo łechtały jego ego.
  • Odpowiedz
Co do Ukrainy - widać, że i tu miał rację.


@MostlyRenegade: Mylił się w 100 proc. jak zwykle zresztą. Ukraińcy mieli wtedy "all die" jak tam rzucił im przy kamerach. Ale ci ludzie na Majdanie go olali i następnego dnia rano przepędzili Janukowicza i odzyskali de facto swój kraj z rak rosyjskich marionetek.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Thorkill: skąd w tobie tyle jadu kolego? Obaj byli ministrami spraw zagranicznych to wiadomo że robili ustawki pod politykę, że gadali, pokazywali stosunki itd
  • Odpowiedz