Wpis z mikrobloga

Typowa łazienka we współczesnej deweloperce, czyli rury na ścianach. Będę je w tym miejscu zasłaniał szafką z umywalką, więc zastanawiam się czy je wkuwać w ścianę. Nie widziałem w internecie ani jednego zdjęcia niewkutych rur za którymi są położone kafelki. Ma ktoś z was rury na kafelkach?

#mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #remontujzwykopem
Wychwalany - Typowa łazienka we współczesnej deweloperce, czyli rury na ścianach. Będ...

źródło: comment_1664294279ceAEb5PHTgwRNW2SHplEH0.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wkuj to w ścianę :) i wyjdź sobie odrazu redukcją z 50 na 32 :) pamietaj że końcówka kolanka ma być praktycznie zlicowna z płytką :)
  • Odpowiedz
@Wychwalany: bo oficjalnie nie można wkuwać w ściany nośne czy międzylokalowe, więc deweloperzy tego nie robią. Ale nie znam nikogo kto tego nie wkuwał później w łaziene. W kuchni sobie zostawiłem bo i tak jest pod zabudową.
  • Odpowiedz
@Wychwalany: Ja wkuwałem, zarówno te za szafkami i te które finalnie by zostały na wierzchu. Przygotuj się, że prawdopodobnie wpadnie Ci część ściany do sąsiedniego pokoju. Gorzej jak graniczysz nie sam ze sobą, a z sąsiadem. Wtedy teoretycznie nie powinieneś nic ruszać, bo psujesz parametry akustyczne ściany...
  • Odpowiedz
a co mowi gwarancja od deva?


@neufrin: @srgs: kto mówi? kim jest gwarancja? nie ma czegoś takiego, za byle pierdnięcie jest tracona

wiem, że nie można, ale nie moge znaleźć nikogo kto by tego nie zrobił oprócz kuchni
  • Odpowiedz