Wpis z mikrobloga

#!$%@?, jak nieraz widzę babska na #tinder co mają w opisie że są "poliamoryczne i w otwartym związku" a na zdjęciach są ze swoim chłopem z którym się całują to aż mnie skręca
przecież te chłopy są pośmiewiskiem i pewnie nawet o tym nie widzą xdd
skumajcie taką akcję, wasz kumpel scroluje tindera i nagle widzi waszą różową, a na następnym zdjęciu waszą nieświadomą mordę xd
beka jak #!$%@?
no ale przecież kobiety to empatyczna płeć
#przegryw #blackpill #takaprawda
  • 7
  • Odpowiedz
@GoldenJanusz: Mnie to zastanawia, bo wiemy jak lasce łatwo o seks nawet takie ulanej śwince. Może raz w tygodniu skakać po innym bolcu. Natomiast co z tym chłopem co jest w takim związku? Albo to musi być jakiś prze #!$%@? dla którego zaciągniecie nowej laski na chatę nie jest problemem albo to taki kukold co zgadza się na wybryki swojej partnerki, bo to jedyna opcja dla niego.
  • Odpowiedz
@GoldenJanusz: Już kiedyś pisałem, że biorąc pod uwagę możliwości odbycia przygodnego seksu stanowcza większość otwartych związków to zwyczajnie relacje typu cuckold. Przeciętna kobieta chętna na seks może ogarniać codzinnie innego typa kiedy nawet facet 7-8/10 musi czasem pójść na 2-3 randki żeby kobieta poszła z nim do łóżka bo jak zrobi inaczej to "wyjdzie na łatwą".

Dlatego jeszcze raz powtarzam, że jeśli nie jesteś top10% facetów i twoja dziewczyna pyta Cię:
  • Odpowiedz