Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
#atencyjnysmuteczek (mój tag)

Dobry wieczór,
dziś 10 godzin pracy. Jestem chora. Głosu już nie mam. Jutro na szczęście wolne, więc będę się kurować.
Szukam sposobu na szybkie wyleczenie przeziębienia - mam jeden dzień wolnego. Jutro miałam jechać na termy, ale chyba odpada, co nie?

Ogólnie tak się już przyzwyczaiłam do Krakowa i mieszkania tutaj, że nie wyobrażam sobie wrócić na wieś. Zawsze lubiłam miasto, ale odkąd mieszkam to jestem zakochana w wygodzie, komunikacji i dostępności wszystkiego.

Wyglądam dziś trochę jak kupa, ale to nic. Każdy czasem choruje. Dopadło mnie nagle. Rano wstałam i koniec, gardło, głowa, katar, a do pracy trzeba było iść, bo nie można sobie od tak nie przyjść.

Kochani, liczę na jakieś porady.

Ewentualnie zapraszam na mój serwer na DC ()

Trzymajcie się i bądźcie zdrowi (ʘʘ)
Pobierz smuteczek2000s - #atencyjnysmuteczek (mój tag)

Dobry wieczór,
dziś 10 godzin pracy. ...
źródło: comment_1664222511S50KFO8d8WFeD6F7Mu4P6v.jpg
  • 28
zimny browar lub dwa zawsze u mnie działa na lekkie przeziębienie xD


@Lookazz: Jak ostatnio przyjąłem na ból gardła parę kielonów to musiałem błyskawicznie lecieć po antybiotyk XD
@smuteczek2000s: i naprawdę ta praca jest warta dla ciebie tyle, żeby łazić tam chora?

Idź po prostu do lekarza, jutro. BTW, ten dzień wolny, jeśli pracujesz na legalu, dostaniesz w innym terminie, bo chorobowe i wolne to dwie różne kategorie nieobecności w pracy. Idź, wykuruj się porządnie i wyleż w cieple, nie sprzedawaj choroby dalej, nie niszcz sobie organizmu z tak głupiego powodu.

Nie, żeby się nie dało, będziesz na lekach,
@smuteczek2000s: masz naprawdę porąbane priorytety. Ja bym zrozumiała: kasy brak albo własna firma.

Nie chodzisz do pracy po to, żeby zaspokajać cudze potrzeby typu grafik - to problem właściciela, czy urlopy - to też problem właściciela. Jak i brak ludzi do pracy. Chodzisz do pracy po to, żeby zarobić na życie. Wykonujesz ją najlepiej jak potrafisz, póki jesteś w odpowiedniej formie do pracowania. Jak jesteś chora, idziesz na zwolnienie i nie
: mocniejszy alko to mnie zawsze stawiał na nogi przy srogich przeziębieniach, serio. Jak ręką odjął zapchany nos, kichanie, ból gardła itp


@Lookazz: U mnie to się okazała angina i być może dlatego nie podziałało ( ͡° ͜ʖ ͡°)