Wpis z mikrobloga

#pamietniki #nostalgia

Specjalnie dla @Vuze: wklejam następny fragment moich dziecięcych pamiętników z górskich wakacji.

Tym razem zawieje poezją.

Dla wyjaśnienia Adam- to mój młodszy brat.

Pisownia oryginalna, wiek 12 lat:

"Dzisiaj jest bardzo chłodno, wiatr wieje i powietrze jest zimne. Słychać tylko szum potoku i płacz Adama, bo nie zdążył do ubikacji"

:D
  • 14
  • Odpowiedz
@tuhna: zawołam jak znajdę jeszcze coś takiego uniwersalnie śmiesznego. Bo wiadomo, że niektóre rzeczy śmieszą tylko nas, bo znamy daną osobę i jej zachowania etc.
  • Odpowiedz
@Volto12: Adam [imię zmieniłam, nie wiem po co, ale jakoś tak mi szkoda go było ;) ], jest już bardzo dużym mężczyzną i zupełnie dorosłym, ale chyba mnie za to nie zabije ;)
  • Odpowiedz
@zdechly_jez: ano właśnie. Ciekawe w tych pamiętnikach są tez rysunki i wydatki, ktore skrupulatnie zapisywałam- bilety do TPN po 1zł, gałka lodow w dobrej cukierni [która jest do dziś] 60 gr o.O Bilet w jedna stronę ulgowy kolejka na Kasprowy 11zł etc.
  • Odpowiedz
@zdechly_jez: nawet jakbyś o tym pomyślała, to pewnie by było jak ze mną- pierwsze są mega skrupulatne etc., ale z każdym następnym gorzej. Z 2010 mam mało zapisane, chyba ze 2 opisy tras max. [z wielu], ale za to na wiele stron, tak ładnie, obrazowo, z uczuciem za to. No i nie wiadomo czy byś je zachowała- wg moich dziecięcych pamiętników siostra też je pisała, a ich chyba nie ma do
  • Odpowiedz
@Solitary_Man: no u mnie to cena z kawiarni na Krupówkach, bo lokalizacja też ma znaczenie. Kiedyś 60gr., teraz nie pamiętam, ale znacznie, znacznie więcej, chyba okolo 3zł kulka [ale niezmiennie najlepsze lody na świecie tam mają]
  • Odpowiedz