Wpis z mikrobloga

Pytanie mam.
Brać jakiegoś Samsunga znowu z Androidem czy może zaryzykować i wybrać iPhona? Mam pewne obawy, bo z tego co wiem to iPhone nie ma mini-jacka, a to dla mnie ważne.
Jeśli iPhone to na pewno 14, a Samsung to pewnie jakiś średniak z serii A czy M. Galaxy mnie nieciekawią.

Nie znam systemu iOS, ale trochę mnie korci. Android już mnie męczy, choć nie potrafię się z nim rozstać.
W sumie to obie opcje mi podchodzą, ale iPhone bardzo korci. Pytanie tylko czy jako przeciętny użytkownik który potrzebuje porządku na telefonie nie odczuję ograniczeń związanych z tym systemem, i czy za cenę tych urządzeń to się aby na pewno opłaca?
#iphone #apple #samsung #pytanie
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Xing77: miałem srajfony teraz mam google pixela i żałuje. Żałuję że tak późno przeszedłem z tego systemu applowskiego. Nie spodziewaj się hejtu na Apple z mojej strony - fajny sprzet ale wolę androida + windows. Nie warto słuchać żadnej fanbojskiej strony. Kup to co ci mówi serce xd
@Xing77: 14 napewno się nie opłaca. Moim zdaniem z czystej ciekawości powinieneś spróbować tego iOS jak ten andek Cię męczy. Ale zacząłbym od czegoś pokroju 11 pro. Dużo nie wydasz w porównaniu do 14, bo około 2 tysięcy, a względem 14 wiele nie tracisz. Jak Ci się iOS spodoba to sobie wymienisz na coś lepszego po czasie, a jak nie to ewentualnie wrócisz do androida.
@Xing77: Po 15 latach używania telefonów z androidem, przesiadłam się na iphone 13.
Co do mini jacka - są przejściówki. Sama kupiłam i chwilę używałam. Ale przyzwyczaiłam się bardzo szybko do słuchawek bezprzewodowych.
Na początku męczyło mnie to, że nie da się tak po prostu podłączyć telefonu pod komputer i wrzucać co się chce, ale na to też znalazłam obejście.
Ogólnie kolejny telefon to też będzie IP.