Wpis z mikrobloga

Czy ja dobrze widzę, że ten chłop od 2 lat uczy się programowania, a nie może znaleźć wciąż pracy? Poświęcił na pewno sporo czasu. Pieniędzy pewnie jeszcze więcej, bo coś o bootcampach pisał. Bazy danych zna, frameworki zna. Więc jeżeli on się trochę już zna na temacie, a pracy znaleźć nie może to mogę założyć, że to co piszą o wolnych wakatach w informatyce to ściema?
Ja nie IT jak coś i też nie jestem zainteresowany. Tak tylko pytam
#programowanie #programista15k
maly38 - Czy ja dobrze widzę, że ten chłop od 2 lat uczy się programowania, a nie moż...

źródło: comment_16642039171BqpU1jfZdmtxEZZGR3c3e.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
On nie zna się na programowaniu. On zna się na przerabianiu kursów i bootcampow.

Wiele z nas nie dałoby rady przez nie przebrnąć bo jesteśmy w tym słabi i wolimy pisać własne projekty. On jest naszym przeciwieństwem - lubi kupować kolejne kursy i je kończyć z uczuciem że musi kupić następny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@maly38: Weź to skasuj może chłop tu zagląda będzie mu przykro. Pewnie to jego CV to ściema i na rekrutacjach wychodzi słabo. Trudno powiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maly38: nudne portfolio, plus wstawianie do niego w 2k22 kolejnego klonu netfilxa jest niskie xd próba sprzedania się poprzez wyliczankę ukończonych kursów na udemy zamiast położenia nacisku na zdobyte w trakcie nauki umiejętności też jest troszke niepoważna
  • Odpowiedz
@maly38: Każdy kurs programowania wpisany do CV działa na jego niekorzyść, a on wpisał 4 kursy czyli jest gorszy niż goście którzy nie wpisali żadnego :)
  • Odpowiedz
@maly38: Pracy jest tyle że ja ostatnim razem zmieniłem pracę na 60% wyższą pensję i już po pół roku byłem zły bo stawki na moim poziomie doświadczenia znowu poszły do góry a nie chcę być brany za skoczka
  • Odpowiedz