Wpis z mikrobloga

  • 311
#ukraina #rosja #wojna #polityka #bekazpisu #bekazprawakow

Tak tego Włocha (stoi o prawej) kumpla Putina, który siedzi w jego kieszeni, powitano w Przemyślu po ataku Rosji na Ukrainę. A teraz PiS i polska prawica cieszy się z wygranej koalicji, w której on bierze udział, w wyborach we Włoszech. TFU!
@L3stko i @skizo są w ekstazie ( )
Pobierz
źródło: comment_1664177203FTOpsg29xfVoyvvSP8MNB9.jpg
  • 22
@Kempes:
Ale wiesz kto to jest Giorgia Meloni i przez kogo z zagranicy jest wspierana? Jak Salvini nie będzie działał tak jak trzeba to jej przyjaciele dadzą(albo już dali) teczki z odpowiednimi informacjami na temat koalicjanta aby go podregulować.
Polityka nie jest tak prymitywna i zerojedynkowa jak się wmawia w polskich mediach.
@Ogau:

A z kim ma trzymać PiS? Z europejską lewicą która chce federalizacji Europy, czy z europejską prawicą która chce państw narodowych?

PiS który będzie się obrażał na wszystkich bo "to albo tamto nie pasuje" to szybko wyleci z polityki. Klasyczne wróg mojego wroga jest moim przyjacielem tudzież sojusz z stalinem przeciwko hitlerowi
PiS który będzie się obrażał na wszystkich bo "to albo tamto nie pasuje" to szybko wyleci z polityki.


@Phallusimpudicus: przecież już to robi

Z europejską lewicą która chce federalizacji Europy


@Phallusimpudicus: tak, to jest w interesie całej UE, żeby stać się graczem wielkości Chin i USA.

Klasyczne wróg mojego wroga jest moim przyjacielem


@Phallusimpudicus: super. "Wróg UE i przyjaciel Putina jest pisowskim przyjacielem", a jeszcze wczoraj twardo stałeś za
@Kempes: cóż, Merkel co lata siedziała w kieszeni Putina była przez wiele polskich środowisk traktowana jak zbawienie i najlepsze co mogło spotkać Europę.
Jeszcze jak odchodziła to duża część naszych mediów i polityków wystawiała jej laurki i podziękowania.

Obecnie w Niemczech rządzi partia w której nadal zasiada Schreder, przyjaciel Putina, który przez lata pracował w Gazpromie. Pewna Polska partia jest z nimi w koalicji w Europarlamencie.

Tusk był przewodniczącym partii w
@Ogau:

przecież już to robi

Nie do końca - robi wszystko co każe USA i Izrael - Polska aktualnie mocno trzyma z wszystkimi anglosasami. Nie żebym się z tego 100% cieszył, bo jesteśmy krajem frontowym.

tak, to jest w interesie całej UE, żeby stać się graczem wielkości Chin i USA.


Tak, ale na jakich zasadach? Na zasadach europejskiej woke lewicy którzy w robią z Europy ludnościowy śmietnik świata zapraszając tutaj 3
tylko w ostatnim miesiącu prawica wygrała w Szwecji


@Phallusimpudicus: nie wygrała. To był fejk z orlenowskiego portalu. W dalszym ciągu najwięcej głosów zbiera lewica xD

wmawiasz mi rzeczy których nie powiedziałem, ale najwyraźniej inaczej nie umiesz dyskutować.


@Phallusimpudicus: dokładnie to powiedziałeś. O tutaj:

Klasyczne wróg mojego wroga jest moim przyjacielem tudzież sojusz z stalinem przeciwko hitlerowi
Merkel w kieszeni Putina... srogie masz @lagi_mozgu ( )

Kreml sponsoruje i pomaga partiom, które są antyUnijne i gówno ich obchodzi, czy to prawica, czy lewica, czy zieloni. Priorytet to jak największe osłabienie UE, a teraz sprawdź, jakie partie niemieckie grają na osłabienie UE? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Kempes: Aha to według ciebie Schreder nie był prorosyjski, tak?

Kreml sponsoruje i pomaga partiom, które są antyUnijne i gówno ich obchodzi, czy to prawica, czy lewica, czy zieloni.


Nieprawda. Kreml sponsorował także partie prounijne, jak np Niemieckich socjaldemokratów.
Poczytaj sobie o ich fudacji klimatycznej, co powstała aby dokończyć NS2:
https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1164445%2Cniemieckie-media-o-powiazaniach-lokalnych-wladz-z-rosyjskim-nord-stream-2

Merkel w kieszeni Putina... srogie masz @lagi_mozgu ( )


Nie było w ostatnich 20 latach
@lagi_mozgu To, że Merkel po pierwsze myślała o interesie Niemców, i tak też działała, nie znaczy, że była w kieszeni Putina, co bezmyślnie napisałeś. Niemcy przyznają się sami do popełnionych błędów w polityce z Rosją, z resztą nie tylko oni. Ale pisanie o Merkel, że była w kieszeni Putina, to skrajny debilizm. W kieszeni Putina da partie skrajne, które działają na rozerwanie UE, która jest najwiekszym zagrożeniem gospodarczym i militarnym dla Rosji.
To, że Merkel po pierwsze myślała o interesie Niemców, i tak też działała, nie znaczy, że była w kieszeni Putina


Aha, czyli w interesie Niemców było pozbycie się elektrowni jądrowych, mimo że mogłyby jeszcze działać przez 20 lat produkując tanią i czystą energię? W interesie Niemców było uzależnić sie od ruskiego gazu, nie tworząc ŻADNYCH alternatyw? W interesie Niemców było blokowanie baz NATO w Polsce?

To może wyjaśnisz mi co Niemcy na
@lagi_mozgu Ale nadal, to nie jest powód żeby mówić o Merkel, że siedziała w.kiwszenu Putina. Osmiesyzle się tym stwierdzeniem.
A co Niemcy zyskali? Taki gaz i ropę. Do tego uzależniali rusków od swoich technologii. Tak chcieli mieć wpływ na to co dzieje się w Rosji. Ale źle kalkulowali, o czym się boleśnie przekonali.
@Kempes: Skoro to nie jest powodem to co nim jest? Paradowanie w koszulce z Putinem?
Sorry ale ja wolę patrzeć na czyny a nie słowa. Zobaczymy za rok jak ruszą komisję śledcze w Niemczech.