Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 56
4 odcinek #ringsofpower udowadnia, że według #amazonprimevideo silna i niezależna kobieta to połączenie roszczeniowej Grażyny z patusiarą Karyną, dla której przemoc fizyczna to rozwiązanie wszystkich problemów...

Najgorsze, że taką wścieklizna dostaje na sam koniec to czego chce...

Ten serial to jest coraz większą tragedia, nawet Krasnoludy już nie ratują tej chały reżyserskiej.

Na miejscu "Łysego" wywaliłbym showrunnerów na zbity pysk i dał wilczy bilet na pracę w kinematografii
Pobierz hiperchimera - 4 odcinek #ringsofpower udowadnia, że według #amazonprimevideo silna i...
źródło: comment_1664173061Fvx4ox7XPLRkHXHs9Tk5rR.jpg
  • 13
@hiperchimera: Nie stwierdziłem, ażeby mi się podobał. Nie znam za bardzo uniwersum Tolkiena, czytałem początek Silmarilionu i trochę sagi, ale przy kilkudziesięciu stronicowych opisach pól Rohanu wysiadłem, więc średnio mogę się wypowiadać od strony merytorycznej, ale od strony wykonawczej i scenariusza chyba mogę coś powiedzieć

Ponoć Amazon nie miał praw do Silmarilionu, więc de facto nie mieli materiału źródłowego, ale robota tak czy siak spartaczona. Elfy są brzydkie i barczyste, Celebrimor
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@hiperchimera: To jest jest z piękniejszych rzeczy w tych wszystkich postępowych feminach: najpierw wybrały z zachowań różnych mężczyzn wszystkie te najgorsze i najbardziej patologiczne, całość tego nazwały "męskością" (toksyczną, ale ten dopisek chyba nie ma większego znaczenia) po czym zaczęły wymagać od innych kobiet (w tym i dzieci) żeby się tak zaczęły zachowywać. Jako przykład podam m.in. usiłowanie nauczenia dziewczynek w Szwedzkich przedszkolach krzyczenia i robienia bałaganu:
https://www.nytimes.com/2018/03/24/world/europe/sweden-gender-neutral-preschools.html

Kiedy nie ma
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Shamson: "A niestety pewnie zarobi, bo ludzie to oglądają"
Część z ciekawości, część jako komedię, część musi bo to ich praca...

"a co gorsza o tym piszą."
A co złego jest w pisaniu, jeśli piszą uczciwe?
To jest najdroższy generator CGI jaki powstał, same lokacje zapierają dech... Tylko skoda że nie wystarczyło na scenariusz, reżyserię i castingi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@flaa: "na pewno o wiele bardziej niż taki Hobbit"

Bo Hobbit był niestety małym skokiem na kasę, z cienkiej książeczki zrobili trylogię, podczas gdy oryginalna saga LotR (trzy grube tomiska) musiała zostać cięta i okrojona z wątków, bo się w około 10h ledwo zmieściła.