Wpis z mikrobloga

Film podsumowujący ostatnią pielgrzymkę do Tulec pokazuje jasno że nawet w obliczu tak ewidentnych znaków z niebios jak skuteczne przeprowadzenie eksmisji mimo setek godzin modlitw i to w dniu objawień z Gietrzwałdu ( xD) Misiek nie jest zdolny do żadnej refleksji. Choroszcz już się zbliża nieubłaganie.
Trzódka coraz mniejsza, kasy coraz mniej. Nad głową wisi miecz kolejnych spraw sądowych.
https://youtu.be/HtI5IRKxVuE
#wroniecka9
  • 6
Dziękuję uprzejmie za zdradę :-)
Po prostu ciekawi mnie wielce czym użytkownicy Wykopu - w tym przypadku duchowej strony tego Gremium - zajmują się na co dzień. Każdy z nas ma jakiś śmieszny nick, z którego kompletnie nic nie wynika. Nawet wieku nie poznasz czy mówisz do dziecka, nastolatka czy dorosłego.
Ja akurat jestem po uczelni technicznej (politechnika), stąd ciekaw byłem czy są na forum umysły ścisłe czy humanistyczne ;-)
@Pan_Precz: Deo Gratias! za świadectwo. A więc tag łączy umysły humanistyczne, ścisłe. Też czasem zastanawiam się kim są Czcigodni. Nasze (nieskromnie napiszę) umysły analityczne dokonują rewelacyjnych analiz fenomenu jakim jest Komando Misiowe. Lekka, łatwa i przyjemna rozrywka, a ile od Misia o świecie można się dowiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)