Wpis z mikrobloga

@Michal9788: motor nielubiany od początku, tak samo jak teraz nielubiane będzie Krosno. Nie od dzisiaj wiadomo że PGE to Spółdzielnia i wszyscy na wzajem łaskoczą się po jajach i bardzo są niezadowoleni jak ktoś ze spółki spadnie do 1 ligii
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@salvador94: Zmarzlik reprezentuję Polskę w GP a Motor reprezentuję Lublin. Jest różnica i mówię to jako antykibic Zmarzlika w Ekstralidze. Chociaż dzisiaj kibicuję mu dzisiaj bo dla mnie Motor to klub który wyrósł spod ziemii, bez wychowanków, bez swojaków, z kibicami sukcesów i paką bardzo dobrych najemników. A Zmarzlik to co jak co, ale syn Gorzowa. Dla mnie jest też ważny jakiś taki romantyzm, może niektórzy też tak mają (na boomerskich
@Faiko fakt faktem - jest sporo osób, które dowiedziało się o istnieniu tego sportu kiedy Motor wszedł do elipy. Ale nadal jest i sporo osób które chodzą od tego śmiesznego motoru w 2 lidze, który piął się na górę. Ja osobiście tak chodzę od już 20 lat, kiedy mnie jako małego gówniarza ojciec zabierał na mecze, gdy nie było nawet połowy stadionu pełnego. A dzisiaj razem z nim mogę się cieszyć takim
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@salvador94: no to chwała Ci za to (zero ironii), ale też się nie dziw, że do opinii ogólnej przedziera się taki wizerunek jak opisałem. Ja nie będę kłamać, że wam kibicuję i życzę sukcesu, ja powiem więcej ja wam antykibicuję (z wielu przyczyn), ale z Pańskiej postawy jestem dumny. Pozdrawiam.