Wpis z mikrobloga

@Senuyo: Najlepsze jest to, że wcale nie chodzi i jakąś szczególną sympatię do Ukrainy a totalną antypatię do kacapii. A tępe kacapy nie potrafią tego pojąć a tym bardziej zrozumieć przyczyn.
  • Odpowiedz
patrze o fajny pieseł, dopiero w komentarzach dowiedziałem sie że chodzi o kolor ubrania ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wojstenik: cóż, ja też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pieseł to symbol NAFO
  • Odpowiedz
@gzymspiwniczny: XD niechęć to możesz mieć do sąsiada który nie sprząta po psie a euforię za każdym razem gdy zwykłemu rosjaninowi dzieje się źle czy otwieranie szampana za każdym razem jak umrze człowiek
już pomijając, że ostatnio gość pracujący na lotnisku jako bejt zapytał się jak uprzykrzyć życie ludziom a wykopki podsuwały my wymyślne pomysły
to nie niechęć XD
  • Odpowiedz
@harold97 nie wiem dlaczego odnosisz się do mnie i wszystkich jednocześnie, przecież ja nigdzie się nie cieszę ze śmierci ludzkiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No ale nadal - uzasadniona niechęć do narodu, kultury, systemu. Jeśli r0ssjanie uzurpują sobie prawo do oswobodzania Ukrainy od wyimaginowanych nazistów-narkomanów to mamy skromne prawo do niechęci i nie tylko w stosunku do tych samych ruskich.
  • Odpowiedz
@gzymspiwniczny: już pisałem niechęć a fanatyczna nienawiść to dwie dość różne sprawy tak jak posuwanie się do dehumanizacji drugiego człowieka, nawet mordercy i to seryjni są uważani jednak za ludzi jacy by nie byli
  • Odpowiedz
@harold97 jasne, warto zwrócić uwagę, że oprócz skrajności istnieją również inne postawy np. niechęć, spójrz na sprawy szerzej, nie zamykaj się na to tylko przez pryzmat tego jak Ty to widzisz, nie jesteś alfą i omegą
  • Odpowiedz
@gzymspiwniczny: odnoszę się do tego jak ludzie to postrzegają na wykopie ¯\_(ツ)_/¯ ale że przez jaki pryzmat ? cywilizowanego człowieka który nie lubi jak nawet mordercę się zniża do poziomu zwierzęcia ?
  • Odpowiedz