Wpis z mikrobloga

Co według was jest nie tak? Trener? Zawodnicy? Ostatni mecz był drewniany jak jasna cholera co jest dziwne mając zawodników na niezłym poziomie. Trener nie potrafi tego poskładać czy o co chodzi?

#mecz #reprezentacja #pilkanozna
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@unick: mamy najlepszego piłkarza na świecie, mamy kilku grających w topowych klubach europejskich i kilkunastu w średniakach. Na mistrzostwach świata to powinniśmy raczej myśleć o takim z kim zagramy w ćwierćfinale, a nie czy pokonamy Arabię Saudyjską
  • Odpowiedz
@resuf: Francja,Anglia,Brazylia,Argentyna,Belgia,Holandia,Włochy,Portugalia,Kolumbia,Niemcy na szybko wymieniłem Ci 10 reprezentacji lepszych, wiec to nie takie hopsiup ten ćwierfinał, wyjście z grupy owszem.
  • Odpowiedz
@Amoberus: a to dostajesz jakieś wyroznienie za to jak grałeś w eliminacjach? Nikt na świecie o tym nie pamięta, liczy sobie sie tylko udział i wynik turnieju. Dobry przykładem jest Brazylia która ledwo dostała na mistrzostwa świata bo grała bardzo słabo w eliminacjach a potem wygrała turniej i przeszli dla historii
  • Odpowiedz
  • 0
@unick nie oglądam chłopaków na co dzień (no oprócz Pana Roberta), ale prawie za każdym razem mam wrażenie, że oni te mecze przegrywają w szatni. Jak widzę ich miny przy wychodzeniu z tunelu, to już wiem, że będzie pograne. Nie ma jakiejś takiej mentalności zwycięzcy. Tzw Sztaba w gaciach
  • Odpowiedz
@ziko100: TAK, dostajesz awans na imprezę. Oczywiscie mozesz zagrac kiepsko i wtedy tego awansu nie dostaniesz, aby uzykac awans musisz pokazac pewien poziom.

odpowiedz na temat bo mowisz ze powinnismy celowa w ćwiercfinal a jest o wiele lepszych zaspołów wiec juz sam widzisz ze to nie realne.
@resuf:
  • Odpowiedz
@Amoberus człowieku ty piszesz o tym że zakwalifikowanie się do MŚ to jakieś osiągnięcie a za chwilę bredzisz że większe szanse na ćwierćfinał od naszej reprezentacji ma Kolumbia i Włochy którzy na mistrzostwa się nie zakwalifikowali xDD
  • Odpowiedz
@Fenomenomen: ja p------e polska tez zdobyła kiedys medal i co ? raz wlochy nie zakwalifikowali sie i h-j, słabi sa my jestesmy lepsi od nich xdddd masz racje, husaria jedzie po zloto, tej sily nikt juz nie zatryma a to ze z wlochami z polowy nie wychodzilismy a kolumbia zgwałcila nas analnie to h-j, jestesmy lepsi, bo oni sie raz nie zakwalifikowali na turniej xd
  • Odpowiedz
@Amoberus w 2018 też się nie zakwalifikowali,w 2014 nie wyszli z grupy podobnie jak w 2010, idź szybko sprawdź na wikipedii a potem p--------j kolejną bezsensowną bełkotanine XD

Albo jesteś debilem albo trollujesz.
  • Odpowiedz